تاریخ: ۱۲:۴۴ :: ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
تبلیغات

* چرا در ساوالان خبر آگهی دهیم

پایگاه خبری”ساوالان خبر” جزو یکی از سایت های جامع، کامل و موفق در ارائه آخرین اخبار استان، ایران و جهان می باشد همین امر باعث شده تا این پایگاه خبری “ساوالان خبر” در یکسال گذشته یکی از پربازدید ترین سایت های خبری شناخته شود.

طبق بررسی ها بیشترین بازدیدکنندگان “ساوالان خبر” افراد بومی و ساکن در استان اردبیل هستند. بر همین اساس این مجموعه با راه اندازی بخشهای متفاوت از قبیل اخبار اردبیل، پارس آباد، بیله سوار،خلخال، گرمی، سرعین مشگین شهر، نیر، نمین،  و بخشهای استان سعی بر این دارد تا تمام نیازهای مخاطبان خود را در حوزه اخبار و اطلاع رسانی برآورده سازد.چنین جامعهای می تواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات باشد.

“ساوالان خبر” با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار استان و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات، خدمات نموده است. مزیت استفاده از خدمات تبلیغاتی درسایت “ساوالان خبر” قیمت منصفانه آن و با توجه به تعداد نمایش، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

پایگاه خبری ساوالان خبر به نشانی www.savalankhabar.ir  بمدد افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد پر بیننده مطرح می باشد و باتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران  زیادی را به خود جذب کند.

مزیت آگهی در سایت ” ساوالان خبر” این است که چنانچه آگهی دهنده سایت داشته باشد، کاربر با کلیک بر روی بنر، مستقیما به سایت مورد نظر وارد می شود و در غیر این صورت مشاوران ما گزارشی از فعالیت و خدمات شما بهمراه گزارش تصویری تهیه و به تلیغ شما لینک داده می شود که مخاطب با کلیک کردن روی آن می تواند از ضمن شناخت شما با فعالیت ها؛ خدمات و آدرس شما آشنا شود.

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر  شغل و مجموعه خود باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر ۰۹۱۲۱۳۹۱۸۲۲ و یا پست الکترونیکی  savalankhabar@yahoo.com  تماس حاصل فرمایید.

..

چگونگی نمایش آگهی و تعرفه در پایگاه اطلاع رسانی” ساوالان خبر”

برای دیدن سایز بزرگ روی تصویر کلیک کنید

 تعرفه آگهی ساوالان 1

 

بخش تبلیغات در نشریه :

ضمنا اگر قصد تبلیغات و یا ارائه آگهی را در نشریات را دارید می توانید برای سفارش آگهی با شماره ۰۹۱۲۱۳۹۱۸۲۲ تماس حاصل فرمایید.