ساوالان خبر » تبلیغات

تبلیغات

تلفن های تماس:

لطفا هر گونه سوال یا پیشنهادات خود را از طریق فرم زیر تکیمل و ارسال کنید. و اگر مقاله و یا گزارشی دارید که می خواهید در سایت" ساوالان خبر" درج شود لطفا به آدرس ایمیل savalankhabar@yahoo.com ارسال کنید. در ضمن اگر دوست دارید مطلب با عکس خودتان منتشر شود عکس خود را نیز ایمیل کنید.

* بخش تبلیغات در دو نشریه ساوالان و آریتان:

روزنامه ساوالان و هفته نامه آریتان دو نشریه پرمخاطب استان اردبیل محسوب می شود. این دو نشریه با انتخاب اخبار مهم و برگزیده توانسته جایگاه خوبی در بین نشریات استانی کسب کند. این دو نشریه همچنین با استفاده از دستگاههای تمام اتومایتک چاپ و استفاده از کاغذ تمام سفید با وزن ۸۵ گرم از نشریات با کیفیت استان اردبیل است که در سطح شمالغرب کشور توزیع می شود.

اگر قصد تبلیغات و یا ارائه آگهی را دارید مطمئنا این دو نشریه می تواند کمک خوبی برای شما باشد. برای سفارش آگهی با شماره ۰۹۱۲۱۳۹۱۸۲۲ تماس حاصل فرمایید.

savalan

aritan 28


* چرا در ساوالان خبر آگهی دهیم

همانطور که گفته شد پایگاه خبری”ساوالان خبر” جزو یکی از سایت های جامع، کامل و موفق در ارائه آخرین اخبار استان، ایران و جهان می باشد همین امر  باعث شده تا این پایگاه خبری “ساوالان خبر” در یکسال گذشته یکی از پربازدید ترین سایت های خبری شناخته شود.
طبق بررسی ها بیشترین بازدیدکنندگان “ساوالان خبر” افراد بومی و ساکن در استان اردبیل هستند. بر همین اساس این مجموعه با راه اندازی بخشهای متفاوت از قبیل اخبار اردبیل، پارس آباد، بیله سوار،خلخال، گرمی، سرعین مشگین شهر، نیر، نمین،  و بخشهای استان سعی بر این دارد تا تمام نیازهای مخاطبان خود را در حوزه اخبار و اطلاع رسانی برآورده سازد.چنین جامعهای می تواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات باشد.
ساوالان خبر” با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار استان و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات، خدمات  نموده است. مزیت استفاده از خدمات تبلیغاتی درسایت “ساوالان خبر” قیمت منصفانه آن و با توجه به تعداد نمایش، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

پایگاه خبری ساوالان خبر به نشانی www.savalankhabar.ir  بمدد افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد پر بیننده مطرح می باشد وباتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران  زیادی را به خود جذب کند.

مزیت آگهی در سایت ” ساوالان خبر” این است که چنانچه آگهی دهنده سایت داشته باشد، کاربر با کلیک بر روی بنر، مستقیما به سایت مورد نظر وارد می شود و در غیر این صورت مشاوران ما گزارشی از فعالیت و خدمات شما بهمراه گزارش تصویری تهیه و به تلیغ شما لینک داده می شود که مخاطب با کلیک کردن روی آن می تواند از ضمن شناخت شما با فعالیت ها؛ خدمات و آدرس شما آشنا شود.

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر  شغل و مجموعه خود باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر ۰۹۱۲۱۳۹۱۸۲۲ و یا پست الکترونیکی  savalankhabar@yahoo.com  تماس حاصل فرمایید.

غفار پارسا:  مدیر سایت “ساوالان خبر

..

چگونگی نمایش آگهی و تعرفه در پایگاه اطلاع رسانی” ساوالان خبر

برای دیدن سایز بزرگ روی تصویر کلیک کنید

 تعرفه آگهی ساوالان 1 تعرفه آگهی ساوالان 1

نام *