پلیس یک خودور را بخاطر سرعت غیر مجاز متوقف می کند، صاحب خودرو کیفش را روی خودرو پلیس گذاشته تا مدارکش را به مامور نیروی انتظامی نشان دهد، ولی کیفش را همان جا گذاشته و می رود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حقوق- دستمزد- پولساوالان خبر: مامور وظیفه شناس در گرمی کیف پول گم شده را به صاحبش تحویل داد.

فرمانده پلیس راه گرمی – بیله سوار  گفت: استوار دوم اکبر علیزاده پلیس وظیفه شناس پلیس راه گرمی –بیله سوار در اقدامی خداپسندانه کیف پول حاوی چندین فقره چک در وجه حامل به ارزش ۴۹۲میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی ،چندین فقره کارت بانکی به ارزش بیش از ۴۰میلیون تومان همراه با رمز بانکیشان ،۴ برگ دسته چک ۵۰ برگی ،شناسنامه و پاسپورت ،مدارک ماشین و۲ برگ سفته بانکی را به صاحبش بازگرداند.

سرگرد نادری افزود: استوار دوم علیزاده در حین ماموریت در محور پلیس راه یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵را که از طرف پارس آباد به گرمی با سرعت غیر مجاز در حال حرکت بود متوقف می کند و پس از اعمال قانون متوجه کیف پول نارنجی رنگی در سقف خودروی پلیس راه میشود که جهت تعیین تکلیف به پاسگاه پلیس راه گرمی –بیله سوار تحویل می دهد.

وی گفت: صاحب پول پس از چندین ساعت متوجه گم شدن کیف پولش شده و پس از جستجو از چندین مکان به پاسگاه پلیس راه مراجعه کرده وکیف پولش را دریافت می کند.

انتهای پیام/