مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل از احداث مجتمع رفاهی،فرهنگی، تفریحی ویژه بازنشستگان در شهرستان گردشگری سرعین خبر داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

احد پنبه ایساوالان خبر: مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل از احداث مجتمع رفاهی،فرهنگی، تفریحی ویژه بازنشستگان در شهرستان گردشگری سرعین خبر داد.

احد پنبه ای در آیین تجلیل از بازنشستگان، همسران بازمانده و از کارافتادگان سازمان تامین اجتماعی استان اردبیل در سالن مجتمع فرهنگی حافظ اردبیل گفت: زمین مورد نیاز تهیه و سایر اقدامات لازم برای ساخت این مجتمع به پایان رسیده و پس از اخذ پروانه در آینده نزدیک کلنگ احداث آن به زمین زده خواهد شد.

وی افزود: مجتمع رفاهی، فرهنگی، تفریحی بازنشستگان سرعین دارای ۱۲۰ واحد سوئیت و دو آبگرم معدنی مجزا یکی برای آقایان و دیگری برای بانوان و سالن همایش ۳۰۰ نفری خواهد بود و پیش بینی می شود برای احداث آن بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه شود.

وی با قدردانی از موافقت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور برای احداث این مجموعه اظهار کرد: این مجتمع به منظور ارایه خدمات رفاهی ،فرهنگی، تفریحی به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی سراسر کشور احداث می شود.

پنبه ای از وجود ۲۷ هزار بازنشسته تامین اجتماعی در سطح استان اردبیل خبر داد و اضافه کرد: افراد تحت تکلف این تعداد بازنشسته ۷۳ هزار نفر است که سازمان تامین اجتماعی استان خدمات ۱۸ گانه را به آنها ارائه می دهد و ماهانه فقط ۳۳۰ میلیارد ریال پرداختی سازمان به آنها می باشد.

وی با تقدیر از کارکنان زحمتکش سازمان تامین اجتماعی استان اردبیل افزود: کارکنان سازمان تامین اجتماعی استان به قدری دلسوز و عاشق خدمت به بازنشستگان هستند که حتی حکم افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۹۴ را روز های جمعه می زدند و این افتخار برای آنها بس که بازنشستگان استان به اندازه ای قدرشناس هستند که خدمتگزاران خود در سازمان تامین اجتماعی را امین و یاور خود می دانند.

در این آیین از اکبر افغانی، زیدالله اسماعیل نسب، علی ایمان نژاد، منیژه رخشان، مهری نظافت و عالمه نیرومند بعنوان بازنشسته ، بازمانده و از کار افتاده نمونه با اهدای لوح تجلیل شد.

انتهای پیام/