سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۸:۵۹
۱۳۹۴/۰۷/۲۹ :: ۱۷:۱۸

نمایشگاه عکس فیلم محمد رسول‌الله در اردبیل

نمایشگاه عکس فیلم «محمد رسول‌الله» به همت حوزه هنری استان اردبیل گشایش یافت.

نمایشگاه عکس- نمایشگاه هنرهای تجسمیساوالان خبر: نمایشگاه عکس فیلم «محمد رسول‌الله» به همت حوزه هنری استان اردبیل گشایش یافت.

در این نمایشگاه که در سالن نمایش حوزه هنری استان اردبیل برگزار شد، با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، رئیس حوزه هنری و رئیس سازمان بسیج هنرمندان نمایشگاه عکس فیلم «محمد رسول‌الله» با به نمایش گذاشتن ۵۰ قطعه عکس از پشت صحنه فیلم «محمد رسول‌الله» در معرض دید عموم قرار گرفت.

در این نمایشگاه ۵۰ قطعه عکس نادر فوقانی عکاس کرجی که تلاش کرده از فیلم و پشت صحنه‌های اثر ممتاز مجید مجیدی فیلم «محمد رسول‌الله» عکس‌های جالبی را بگیرد به نمایش گذاشته شده به طوری که استان اردبیل دومین استانی است که چنین نمایشگاهی در آن برپا شده است.

این عکاس با بیان اینکه از بین ۷۰۰ هزار عکس گرفته شده ۵۰ قطعه عکس منتخب خود را در معرض دید و نمایش گذاشته است، گفت: انجام این کار به تنهایی میسر نبود اما با توسل به نبی مکرم اسلام (ص) موفق به این کار شدم.

در حاشیه این مراسم بلیط های نیم بها ویژه اکران فیلم «محمد رسول‌الله» در سینما قدس اردبیل در بین حاضران توزیع شد تا امکان مشاهده این فیلم برای علاقمندان فراهم آید.

این نمایشگاه به مدت چهار روز دایر خواهد بود و علاقمندان می‌توانند از آثار عکاسی نادر فوقانی که عکس‌های جالبی از پشت صحنه و مناظر زیبای تولید فیلم «محمد رسول‌الله» است، مشاهد کنند.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است