مشاور استاندار اردبیل در امور ایثارگران گفت: ۲۵۰ نفر از فرزندان شهدا به دستگاه‌های اجرایی معرفی شدند و در نوبت استخدام هستند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

استخدامساوالان خبر: رحیم صدقیانی در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران اردبیل اظهار کرد: با همکاری دستگاه‌های اجرایی استانی تلاش‌های جدی برای استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران انجام شده و تلاش جدی و فراگیر بر این است تا این رویه به شکل مطلوب به سرانجام برسد.

وی از عملکرد و اقدامات خود به جامعه ایثارگران استان در زمینه‌های اعمال ماده ۵۱، جذب و استخدام ۲۵۰ نفر فرزندان معظم شهدا به دستگاه‌های اجرایی گزارشی ارائه کرد.

دبیر شورای هماهنگی امور ایثارگران استان اردبیل، اجرای طرح سپاس و بازدید از خانواده‌های معظم شهدا، برنامه‌ریزی و پیگیری برگزاری یادواره یک‌هزار و ۲۰۰ شهدای ارتش در آخر آبان ماه امسال، مشکلات مربوط به بیمه تکمیلی، هزینه‌های درمانی، مناسب‌سازی معابر و محیط اداری برای تردد آسان جانبازان مورد تاکید قرار داد.

در این جلسه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل نیز با بیان اینکه باید تمام تلاش خود را برای رفع مسائل و مشکلات ایثارگران به کار گیریم، گفت: خانواده معظم شهدا و جانبازان از سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند و باید تمامی تلاش و جدیت بر جلب رضایتمندی آنها و برآورده کردن نیازمندی‌ها و مطالبات آنها باشد تا بتوانیم دین خود را به این شهدا و جانبازان که جان و مال خود را در اعتلای ارزش‌ها، فضائل اخلاقی و دفاع از کیان اسلامی فدا کردند، ادا کنیم.

اقبال عباسی با اشاره به اینکه این جلسات به منظور نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات حمایت از ایثارگران و سیاست‌های عمومی دولت در زمینه امور ایثارگران هر سه ماه یک بار برگزار می‌شود، خواستار ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگران از سوی دستگاه‌های اجرایی و رفع مسائل و مشکلات در این زمینه شد.

وی افزود: باید با برنامه‌ریزی بهتر در جهت خدمت به جامعه ایثارگران گام برداشت و مسائل و مشکلات آنها را یکی پس از دیگری حل کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت، رمز پیروزی و ماندگار انقلاب شکوهمند اسلامی است که در تلاش هستیم با مشارکت و همکاری مطلوب دستگاه‌های اجرایی در راستای گسترش و نهادینه‌سازی این فرهنگ و همچنین رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در استان گام‌های مؤثرتری برداریم.

انتهای پیام/