بر اساس برنامه اعلامی جبهه اصلاحات طی هفته آتی چهره های اصلاح طلبی همچون شهربانو امانی، حسین مرعشی، مسعود پزشکیان، الیاس حضرتی، کاظم جلالی و افشین حبیب زاده به اردبیل و پارس آباد سفر کرده و در حمایت از نامزدهای لیست امید در استان یعنی محمد فیضی و شکور پورحسین سخنرانی خواهند داشت.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

اصلاحاتساوالان خبر: جبهه اصلاح طلبان استان اردبیل با اعلام حمایت از ‘محمد فیضی’ در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین و ‘شکور پورحسین’ در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار مغان از محمدرضا عارف و چند شخصیت دیگر برای سفر به اردبیل و شرکت در برنامه های انتخاباتی دعوت کرده است.

در اطلاعیه ای که از سوی جبهه اصلاح طلبان اردبیل منتشر شده، قرار است محمد رضا عارف منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم پیش از ظهر شنبه در اردبیل سخنرانی داشته باشد.
همچنین بر اساس برنامه اعلامی جبهه اصلاحات طی هفته آتی چهره های اصلاح طلبی همچون شهربانو امانی، حسین مرعشی، مسعود پزشکیان،  الیاس حضرتی، کاظم جلالی و افشین حبیب زاده به اردبیل و پارس آباد سفر کرده و در حمایت از نامزدهای لیست امید در استان سخنرانی خواهند داشت.

در فضای مجازی نیز تحرک اصلاح طلبان بسیار زیاد بوده و گروههای مختلف تبلیغی و انتخاباتی در راستای حمایت از نامزدهای لیست امید فعال شده است.

گروههای اصولگرای استان اردبیل نیز که در دور اول انتخابات در قالب ائتلاف اصولگرایان فعال بوده و نامزدهای مورد حمایت خود را معرفی کرده بودند در این دوره از انتخابات غیر فعال هستند.

در اردوگاه اصولگرایان در روزهای گذشته تنها به صورت انفرادی دبیر جبهه ایستادگی استان اردبیل در جریان چند سخنرانی از حجت الاسلام سید کاظم موسوی در برابر محمد فیضی اعلام حمایت کرده است.

در پارس آباد مغان نیز اصولگرایان نه بصورت جمعی و نه انفرادی از نامزدی حمایت نکرده اند.

در دور دوم انتخابات در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین ‘محمد فیضی و حجت الاسلام سید کاظم موسوی ‘ و در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار مغان نیز ‘شکور پورحسین و ایرج بیگدلو’ برای کسب دو کرسی نمایندگی باقی مانده استان در مجلس دهم با هم رقابت می کنند.

در جریان انتخابات دور اول مجلس دهم در شهرستان گرمی مغان ‘میرحمایت میرزاده’ مورد حمایت ائتلاف اصلاح طلبان، در حوزه انتخابیه مشگین شهر ‘ولی ملکی’ مورد حمایت حزب کارگزاران، در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر بشیر خالقی مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان (در بیانیه ای خود را مستقل معرفی کرد) در حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین ‘صدیف بدری’ مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان و ‘رضا کریمی’ مورد حمایت ائتلاف اصلاح طلبان بعنوان نماینده انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/