با حضور برات کریمی عضو هیأت‌مدیره بانک ملی ایران، مراسم معارفه سرپرست جدید و تودیع رییس سابق اداره امور شعب استان اردبیل برگزار شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ساوالان خبر: در این مراسم که با حضور محمدنور آزادی سرپرست مدیریت امور شعب منطقه یک کشور، سعداله عیسی‌زاده مدیر امور مجلس، حسن شهرآشوب رییس اداره کل سرمایه انسانی و مسئولان و کارشناسان اداره امور شعب استان اردبیل برگزار شد، کریمی ضمن تقدیر از تلاش‌های اکبرپور رییس سابق اداره امور شعب استان اردبیل، نام‌گذاری سال جاری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و همسویی اقدامات بانک ملی ایران برای تحقق این شعار را مورد اشاره قرار داد و افزود: مدیران و کارکنان بانک باید دیدگاه تحلیلی در مورد مسائل بانک داشته باشند و حرکت به سمت سودآوری، کاهش هزینه، استفاده از امکانات گسترده بانک برای ارائه خدمات بهتر و ارتقای جایگاه بانک را سرلوحه امور خود قرار دهند.

وی بر اهمیت زیباسازی شعب، افزایش درآمدهای ارزی بانک، جذب سپرده‌های ارزان قیمت و ریسک‌پذیری در تصمیمات تاکید کرد.

اکبرپور رییس سابق اداره امور شعب استان اردبیل نیز در این مراسم به ارائه گزارشی از عملکرد این اداره امور در دوره کاری خود پرداخت.

همچنین سیداحمد طاهری سرپرست اداره امور شعب استان اردبیل با تقدیر از اعتماد مدیریت عالی بانک ابراز امیدواری کرد با همت و عزم همکاران، جایگاه بانک ملی ایران در استان اردبیل ارتقای بیش از پیش یابد.

در پایان احکام بازنشستگی اکبرپور و انتصاب طاهری توسط عضو هیأت‌مدیره اعطا شد.

انتهای پیام/