عضو شورای شهر اردبیل:

عضو شورای شهر اردبیل گفت: اینکه برخی‌ها اعلام می‌کنند شهردار اردبیل تعیین شده و گرفتن برنامه از ۱۶ کاندیدا به یک بازی شبیه است را رد کرد و چنین اظهارنظرهایی را توهین و دهن‌کجی به پارلمان محلی اعلام کرد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حسین افسانه در گفت‌وگو با ساوالان خبر اظهار کرد: در مورد حضور خبرنگاران در جلسات رسمی هیچ محدودیت و ممنوعیتی وجود ندارد اما اینکه خبرنگاران در جلسه بررسی رزومه کاری ۱۶ کاندیدای شهرداری اردبیل حضور پیدا کنند تصمیم جمع بر این شد تا خبرنگاران در این جلسات حاضر نباشند.

وی دلیل این امر را انتشار برنامه‌های کاندیداهای شورای شهر به شکل فراگیر اعلام کرد و گفت: از آن جهت که امکان داشت برخی‌ها از برنامه‌های اعلام شده کپی‌برداری کرده و یا این برنامه‌ها را در برنامه خود قرار دهند ما سعی کردیم برای درج پیدا نکردن این برنامه‌ها به بیرون از جلسه از خبرنگاران برای این جلسات دعوت نکنیم تا به شکل غیرعلنی برنامه و رزومه کاری کاندیداهای شهرداری اخذ شود.

عضو شورای شهر اردبیل یادآور شد: قطعا در روز پایانی و انتخاب شهردار خبرنگاران در جلسه حاضر خواهند شد و ما بدون کتمان و پنهان کردن موضوعی در انتخاب شهردار از نماینده افکار عمومی که رسانه‌ها باشند دعوت خواهیم کرد تا در جلسه حضور پیدا کنند.

افسانه افزود: به هیچ‌وجه شهردار اردبیل قبل از رای‌گیری از اعضای شورای شهر انتخاب و تعیین نشده و ما از ۱۶ کاندیدا برنامه و رزومه کاری می‌گیریم و با تحلیل و بررسی روی این برنامه‌ها گزینه نهایی شهردار در هفته آینده تعیین و معرفی شود.

خبرنگار: شهرام جباری

انتهای پیام/