عضو شورای شهر اردبیل:

یعقوب هاشمی با اشاره به اینکه بنده با شخص حمید لطف‌اللهیان مشکلی ندارم، گفت: به هیچ وجه به کمپین و برخی حمایت‌های غیرقانونی از یک فرد ارزش قائل نیستم بلکه چنین مسائلی را حرکت غیرقانونی دانسته و براین باورم چنین فرهنگ‌های غلطی باید از بین برود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

 

یعقوب هاشمی در گفت‌وگو با ساوالان خبر اظهار کرد: بنده بر این باورم که در این دوره شهرداری قوی‌تر از لطف‌اللهیان انتخاب خواهد شد چرا که فرد منتخب همراهی و پشتیبانی ۱۱ نفر از اعضای شورای شهر را پشت سر خود خواهد دید و قطعا با قدرت و قوت به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

وی بیان کرد: بنده با حمید لطف‌اللهیان هیچ غرض و مرض شخصی ندارم و به عنوان همکار شهرداری برای او احترام قائل هستم اما در حوزه فعالیت‌هایی که انجام داده نقدهای بسیاری از پروژه‌ها و طرح‌های اجرا شده وارد است.

عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه در دوران معاونت شهرسازی در شهرداری طراح بسیاری از پروژه‌ها نظیر طرح تحولی در شورابیل بوده است گفت:بنده چنین  طرح‌هایی را به شهرداری ارائه کردم و شهردار وقت مجری آن بوده و قطعا شهردار منتخب باید به طرح‌های ارائه شده جامه عمل بپوشاند.

هاشمی عنوان کرد: بنده با جریان پشت پرده لطف‌اللهیان مخالف هستم اما با شخص او هیچ خصومت و دشمنی ندارم و به عنوان یک مهندس برای او ارزش قائل هستم.

عضو شورای شهر اردبیل نمونه این پشت پرده‌ها را امتناع شرکت پاسارگاد در تحویل قیر برای تولید آسفالت در سطح شهر در هفته‌های اخیر اعلام کرد و گفت: با رایزنی‌های مختلف سعی شد موانع به وجود آمده برطرف شود چرا که معتقدیم به جای شخص‌گرایی باید یک روند منطقی در فعالیت‌های شهرداری اردبیل حاکم شود.

هاشمی تصریح کرد: به هیچ وجه به کمپینگ و برخی حمایت‌های غیرقانونی از یک فرد ارزش قائل نیستم بلکه چنین مسائلی را حرکت غیرقانونی دانسته و براین باورم چنین فرهنگ‌های غلطی باید از بین برود.

وی در پاسخ به این سوال که اگر لطف‌اللهیان به عنوان شهردار منتخب برگزیده شود عکس‌العمل او چگونه خواهد بود، افزود: بنده نیز در کنار سایر اعضای شورای شهر لطف‌اللهیان را در ارائه خدمات بهتر و شایسته‌تر در شهر اردبیل کمک خواهم کرد ولی امیدوارم فردی توانمندتر از او برای این مسئولیت انتخاب شود.

انتهای پیام/