حمید لطف‌اللهیان:

کاندیدای شهرداری اردبیل گفت: همچنان بر این باورم توسعه یافتگی فرهنگی و انسانی مقدم بر توسعه و تحولات عمرانی و خدماتی است که در این باب باید به کارهای زیربنایی و اساسی دست زد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حمید لطف‌اللهیان در گفت‌وگو با ساوالان خبر اظهار کرد: بنده برنامه‌های خود را با محوریت تقدم فعالیت‌های فرهنگی و انسان‌مدارانه تقدیم شورای شهر کردم و امیدوارم شورای پنجم نیز با پذیرش این برنامه‌ها راه را برای تقویت فعالیت‌ها در این حوزه فراهم آورد.

وی با قدردانی از همکاری و همراهی شورای چهارم در اجرای برنامه‌ها و تحقق برخی از رویکردهای فرهنگی و انسان محور در مجموعه شهرداری گفت: طبیعی است که تداوم برنامه‌ها و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام جزو اولویت بنده در دوره جدید مسئولیتم در صورت اعتماد اعضای شورای پنجم خواهد بود که سعی خواهیم کرد از فصل عمرانی کوتاه مانده در پیشبرد امور و تکمیل پروژه‌ها بیش از گذشته استفاده کنیم.

شهردار سابق اردبیل با بیان اینکه برای سال آینده نیز با همکاری شورای پنجم برنامه‌ریزی‌ها و هدف گذاری‌هایی در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم کارها را به پیش ببریم، گفت: تداوم برنامه‌های توسعه‌محور با تقدم فرهنگی و انسان‌محوری و همچنین تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از جمله این رویکردها است که قطعا با جذب منابع و اعتبارات مناسب سعی خواهیم کرد آنها را به پیش ببریم.

لطف‌اللهیان عنوان کرد: همچنان تاکید می‌کنم برای حوزه فرهنگ، رفاه و معیشت و ارتقای سلامت مردم و پیشبرد اهداف متعالی در ارتقای نظام انسان‌مدارانه شهر با جدیت سعی وافر خواهم کرد و در کنار آن تلاشمان بر تحقق برنامه‌‌ها و هدف‌گذاری توسعه شهر خواهد بود.

وی جذب سرمایه‌گذاری‌ها را با همین رویکرد بسیار ضروری اعلام کرد و گفت: امیدواریم در دوره جدید مسئولیت با اعتماد شورای پنجم بتوانیم به اهداف و برنامه‌های از پیش تعریف شده دست پیدا کنیم.

کاندیدای شهرداری اردبیل  در مورد برنامه‌های سایر کاندیداها نیز گفت: بنده به همه کاندیداها ارزش خاص قائل هستم و آنها را ذخایر نیروی انسانی شهر و دیارم می‌دانم و در کمال احترام به آنها در تحقق مطالبات مردم با مصمم‌تر گام برخواهم داشت.

انتهای پیام/