شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ساعت : ۲۰:۳۲
۱۳۹۶/۰۷/۰۴ :: ۱۰:۵۵
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل:

پلمپ ۵ باشگاه ورزشی متخلف در اردبیل

بهنام بهشتی گفت: از ابتدای امسال تاکنون پنج باشگاه ورزشی متخلف در سطح استان اردبیل پلمب شد.

بهنام بهشتی در کارگاه پیشگیری از اعتیاد با رویکرد مبارزه با دوپینگ در سالن رضازاده اردبیل اظهار داشت: اعتیاد و دوپینگ خطری است جدی که ظرفیت و توانمندی جوانان را از بین می‌برد و جامعه را از وجود نیروی انسانی توانمند محروم می‌سازد.

وی گفت: با توجه به ضرورت و نیازهای آموزشی استان در این حوزه، تمهید مقدمات برگزاری چنین کارگاه‌هایی در سطح استان با پیشنهاد و تدابیر دبیرخانه شورا و مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان صورت گرفته است تا اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی لازم در این زمینه انجام شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل بیان کرد: هدف اصلی از برگزاری این کارگاه، دانش‌افزایی مدیران باشگاه‌های ورزشی، مربیان فعال و ورزشکاران در راستای پیشگیری از اعتیاد و مصون‌سازی جامعه ورزشکاران و محیط‌های ورزشی است.

بهشتی از پلمب پنج باشگاه ورزشی متخلف در سطح استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و افزود: هر روز مواد جدید نیروزا به بازار مصرف وارد می‌شود که ضروری است مربیان و ورزشکاران رشته‌های ورزشی مختلف آشنایی و اشرافیت کاملی به این گونه مواد و مضرات آنها داشته باشند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل با اشاره به حضور ۱۵۰ نفر از مدیران باشگاه‌های ورزشی، مربیان فعال و ورزشکاران در این کارگاه تصریح کرد: تلاش و جدیت بر این است تا با افزایش و تدام چنین کارگاه‌هایی زمینه‌ای را فراهم کنیم تا شاهد کاهش دوپینگ در باشگاه‌های ورزشی بوده و زمینه انجام فعالیت‌های ورزشی سالم و بانشاط را فراهم کنیم.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است