عضور شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه دلسوختگان فوتبال می‌بایست در ورود به عرصه‌هایی که بوی نفاق و تفرقه افکنی به مشام می‌رسد خودداری کنند، گفت: بهتر است دلایل شکست و ناکامی‌های گذشته مشخص شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

جواد انصاری اظهار کرد: این روزها شور و نشاط از هزاران جوان فوتبال‌دوست اردبیلی که در سرما و گرما برای تماشای بازی‌های تیم فوتبال شهرداری اردبیل به ورزشگاه تختی می‌رفتند، گرفته شده و این جوانان با خوردن حسرت روزهای گذشته دیگر از آن شور و نشاط سابق ورزشی برخوردار نیستند.

وی با اظهار گلایه‌مندی از وضعیت بلاتکلیفی تیم فوتبال شهرداری اردبیل، افزود: شهرداری اردبیل می‌بایست دستور شایسته‌ای را در مسیر احیای تیم فوتبال شهرداری صادر کند و اعضای شورای اسلامی شهر هم از هرگونه اقدام برای شکوفایی فوتبال استان حمایت خواهند کرد.

رئیس کمیسیون حقوقی و ایثارگران شورای شهر اردبیل تصریح کرد: تیم فوتبال شهرداری زمانی مدعی صعود به لیگ برتر فوتبال کشور و جزء تیم‌های مطرح لیگ دسته یک بود، اما این روزها متأسفانه حال و روز خوشی ندارد و با کش و قوس‌های فراوان روز به روز به سمت نابودی پیش رفته و به دلیل مدیریت نامناسب و نبود حمایت از سوی مسؤولان و برخی حواشی دچار مشکلات عدیده‌ای شده است.

انصاری یادآور شد: دلسوختگان فوتبال و ورزش می‌بایست در ورود به عرصه‌هایی که بوی نفاق و تفرقه افکنی به مشام می‌رسد خودداری کرده و با پیدا کردن دلایل شکست و ناکامی‌های گذشته، با انجام آسیب شناسی اصولی و علمی زمینه احیای دوباره فوتبال شهرداری را فراهم سازند.

وی بیان کرد: نگاه سیستمی و برنامه محور می‌تواند چراغ راه آینده ورزش فوتبال و بازگردانی دوباره نشاط و شادابی جوانان ورزش دوست اردبیل باشد و با هماهنگی، یکدلی و رعایت سلسله مراتب در سطوح مختلف مدیریتی، تعامل و ارتباط صحیح و مناسب با هیأت فوتبال استان و نظارت صحیح و به موقع در زمینه باشگاهداری به فوتبال استان برای حضور در لیگ‌های حرفه‌ای کشور کمک کرد.

رئیس کمیسیون حقوقی و ایثارگران شورای شهر اردبیل با تأکید بر ضرورت همراهی تمامی نهادهای اجرایی از جمله اداره‌کل ورزش و جوانان، نیروی انتظامی و اورژانس، ادامه داد: شورای شهر و شهرداری برای برگزاری نشست‌های علمی و فنی با حضور پیشکسوتان، اهالی فوتبال و دلسوزان این ورزش از آمادگی لازم برخوردار بوده تا شاید با ارائه راهکارهای مناسب و تشکیل کمینه فنی قوی برای احیای فوتبال شهرداری اردبیل برنامه‌های مناسبی ارائه شود.

انتهای پیام/فارس