رضا کریمی گفت: مدیران ناکارآمد برای تقویت یا جابه‌جایی به استاندار اردبیل معرفی شده تا مردم به دلیل ناکارآمدی آنها متضرر نشوند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رضا کریمی اظهار کرد: انتظار می رود در مدیریت استان بیشتر از نیروهای کارآمد و همسو با دولت استفاده شود.

وی افزود: مدیرانی که به دلایل مختلف دولت را همراهی نمی کنند، باید از بخش مدیریت کنار گذاشته شوند چرا که هدف دولت خدمت به مردم است و نباید عده ای با نگاه سیاسی در مسیر خدمت به مردم استان سنگ اندازی کنند.

نائب رئیس کمسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه منابع انسانی محور توسعه است، تصریح کرد: از انتصاب افراد اصلاح طلب کارآمد برای مدیریت در بخش های مختلف استان اردبیل حمایت می کنم زیرا حامیان دولت بهتر می توانند سیاست های مدنظر دولت را پیاده کنند.

باید جوانان حامی دولت حمایت شوند

وی با تاکید بر اینکه نباید حامیان دولت مورد نامهربانی قرار بگیرند، ادامه داد: باید بانک اطلاعات جوانان حامی دولت در استان تدوین شود تا براساس اطلاعات موجود برای استفاده از این نیروها اقدام شود.

کریمی در مورد تغییر فرمانداران شهرستان های استان نیز متذکر شد: در این خصوص نباید دغدغه ای وجود داشته باشد زیرا تغییر فرمانداران یا جابجایی آنها جزو وظیفه نمایندگان نیست و این کار در حوزه اختیارات دولت است.

وی منافع مردم را خط قرمز نمایندگان عنوان کرد و بیان داشت: نمایندگان به مساله تغییر فرمانداران ورود نمی کنند، مگر در مواقعی که مورد مشورت قرار گرفته و نظرات خود را ارائه دهند.

انتهای پیام/مهر