از نهم اسفندماه سال جاری

تبلیغات گسترده‌‌ای برای دعوت از عموم مردم برای مشارکت در این نمایشگاه تدارک دیده شده که در حال انجام است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

عسگر قویدل مدیرعامل شرکت نمایشگاهی فروغ فردا در گفت‌‌وگو با خبرنگاران ابراز داشت: سومین نمایشگاه تخصصی مد و لباس (کیف، کفش و پوشاک) اردبیل ۹ لغایت ۱۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۶ از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اردبیل برگزار و درمعرض دید همه همشهریان خواهد گرفت.

وی افزود: برای حضور در این نمایشگاه جهت عرضه کیف، کفش و پوشاک، تولید کنندگان، شرکت‌ها و برندهای معتبر از استان‌های تهران، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌‌غربی، گیلان، زنجان و اردبیل و… اعلام آمادگی نموده‌‌اند تا بتوانند با عنایت به فرا رسیدن فصل بهار، آخرین تولیدات خود را در معرض دید بازدیدگنندگان و همشهریان قرار دهند.

مدیرعامل شرکت مدیریت و توسعه فروغ فردا خاطرنشان ساخت: اهالی محترم استان اردبیل و شهرهای همجوار می‌‌توانند خریدهای آخر سال خود را ضمن بازدید از این نمایشگاه با قیمت مناسب و تخفیف‌‌های ویژه و با برندهای مختلف تهیه نمایند.

قویدل همچنین از آن دسته از شرکت‌ها و تولیدکنندگان و صاحبان فروشگاه‌ها و برندهای معتبر که موفق به رزرو غرفه در این دوره از نمایشگاه بین المللی اردبیل نشده‌‌اند، خواست جهت رزرو غرفه با دفتر شرکت مدیریت و توسعه فروغ فردا با شماره‌‌های ۰۹۱۲۴۲۰۲۳۸۵ – ۰۴۵۳۳۲۵۹۵۲۴_ ۰۲۱۴۴۲۶۲۵۳۹ در اردبیل تماس و یا از طریق سایت www.froughfarda.ir نسبت به رزرو غرفه اقدام نمایند.

انتهای پیام/