استاندار اردبیل خبر داد

اکبر بهنام جو یکی از ضرورت‌های رونق گردشگری خلخال را بهبود زیرساخت‌ها دانست و افزود: به همین منظور تا ۲.۵ سال آینده راه ارتباطی خلخال به طارم زنجان به بهره‌برداری خواهد رسید.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

اکبر بهنام جو تصریح کرد: به ویژه درآمد پایدار از محل گردشگری ضرورت ویژه داشته و می‌بایست موردتوجه شهرداری و شورای شهر قرار گیرد.

وی با تأکید به اینکه گردشگری از قابلیت‌های توسعه شهرستان خلخال است، ادامه داد: تمامی مسئولان شهرستان می‌بایست به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

استاندار اردبیل یکی از ضرورت‌های رونق گردشگری خلخال را بهبود زیرساخت‌ها دانست و افزود: به همین منظور تا ۲.۵ سال آینده راه ارتباطی خلخال به طارم زنجان به بهره‌برداری خواهد رسید.

بهنام جو همچنین خواستار توجه شهرداری و شورای شهر برای جذب سرمایه‌گذار شد و بیان داشت: به ویژه در راستای رونق گردشگری شهرستان انتظار می‌رود از ظرفیت بخش خصوصی به شکل مطلوب استفاده شود.

وی متذکر شد: هدف ما تبدیل خلخال به یکی از شهرستان‌های سرآمد گردشگری است و برای تحقق این مهم ضروری است تمامی دستگاه‌ها همکاری مطلوب داشته باشند.

استاندار اردبیل همچنین با یادآوری انجام مطالعات معدنی در این منطقه به ضرورت توسعه اقتصاد معادن در خلخال تأکید کرد.

بهنام جو ایجاد شهرک صنعتی معدنی را راهبرد مناسبی برای شکوفایی ظرفیت‌های معدنی شهرستان دانست و خواستار برنامه‌ریزی جهت عملیاتی کردن این ایده شد.

وی همچنین تأکید کرد: مشکلات جانمایی سایت زباله و طرح بازآفرینی شهر در محله تاریخی قلعه باشی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/مهر