امام جمعه اصلاندوز گفت:استاندار اردبیل در جلسه ائمه جمعه استان به بنده اعلام کرد که شهر اصلاندوز به شهرستان تبدیل شده و تنها اصلاندوز در سطح استان قابلیت شهرستان شدن داشت.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حجت الاسلام والمسلمین”عظیم اسدزاده” در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز با اعلام خبر خوش به مردم و عشایر منطقه گفت:استاندار اردبیل در جلسه ائمه جمعه استان به بنده اعلام کرد که شهر اصلاندوز به شهرستان تبدیل شده و تنها اصلاندوز در سطح استان قابلیت شهرستان شدن داشت.

وی افزود:جا دارد از تلاشها و پیگیری های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل،استاندار اردبیل،نماینده مردم شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار در مجلس،فرماندار شهرستان پارس آباد و بخشدار اصلاندوز تقدیر و تشکر کنم.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه شبانه روزی دغدغه اینجانب نیز ارتقای بخش اصلاندوز به شهرستان بود و در این رابطه پیگیری ها و زحمات زیادی را متقبل شدم گفت:در این جا لازم است از استانداران سابق،مسئولان شهرستان،نمایندگان دوره قبل،مردم و عشایر شهرستان اصلاندوز نیز قدردانی شود.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به مطالبات بحق مردم مرزنشین اصلاندوز مغان گفت:منتظر هستیم تا با دستان امام جمعه اردبیل،استاندار اردبیل و دیگر مسئولان کلنگ فرمانداری اصلاندوز زده شود.

وی در ادامه با اشاره به بازگشایی مجدد فرودگاه شهرستان پارس آباد بعد از ۴ سال تعطیلی، از تلاش و زحمات استاندار کاردان اردبیل و تمام مسئولان در تحقق این امر مهم قدردانی کرد و گفت:این فرودگاه یقینا در اقتصاد منطقه دخیل و نقش موثر خواهد داشت.

 

انتهای پیام/