این مقدار هروئین به صورت ماهرانه و در عمق یک متری زمین در یکی از روستای مرزی شهرستان گرمی جاسازی شده بود که توسط پلیس و مرزبانان کشف و ضبط شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

سرهنگ علی خسروزاده ظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و پیشگیری و مقابله با فعالیت‌های مجرمانه آنها در به انحطاط کشیدن جوانان بیش از ۱۰ کیلو هروئین در این شهرستان کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گرمی موفق شدند در عملیاتی مشترک با مرزبانان این شهرستان ۱۰ کیلو و ۵۰ گرم هروئین را بعد از شناسایی‌های اولیه و لازم کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمی افزود: این مقدار هروئین به صورت ماهرانه و در عمق یک متری زمین در یکی از روستای مرزی  این شهرستان جاسازی شده بود که با هوشیاری پلیس و مرزبانان کشف و ضبط شد.

خسروزاده با اشاره به اینکه هروئین‌های کشف شده متعلق به سه سوداگر مرگ است، گفت: دستگیری سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار پلیس گرمی بوده و با پیگیری‌های لازم زمینه دستگیری این افراد را فراهم می‌کنیم.

وی از برخرد شدید با قاچاقچیان مواد مخدر در سطح شهرستان گرمی خبر داد و افزود: با تشدید بازرسی‌ها و اقدامات نظارتی تلاش و جدیت بر این است تا از فعالیت‌های سوداگران مرگ در سطح شهرستان جلوگیری کرده و عرصه را بر این افراد تنگ‌تر کنیم.

انتهای پیام/تسنیم