نائب رئیس شورای شهر نیر:

روزبه صمدی گفت: ما بدون اینکه دخالتی در مدیریت شهری داشته باشیم شهردار نیر را همه‌جانبه حمایت و پشتیبانی می‌کنیم تا کارها به بهترین شکل به پیش برود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


روزبه صمدی اظهار کرد: با روی کار آمدن شورای پنجم و انتخاب یک شهردار بومی و توانمند سعی بر این است تا چهره شهر را در حوزه عمران و خدمات‌رسانی تغییر دهیم که در این مدت کوتاه این تغییرات محسوس بوده است.

وی خاطرنشان کرد: هر چند در این مدت کوتاه عده‌ای سعی داشتند انرژی منفی به شورا و شهرداری تزریق کنند اما شورا و شهرداری سعی کردند مصمم‌تر از دوره‌های گذشته در سنگر خدمت‌رسانی به مردم حضور داشته و تکریم ارباب رجوع و خدمات‌رسانی بی‌حاشیه را در اولویت خود قرار دهند.

نائب رئیس شورای شهر نیر افزود: هر چند در رسیدن به جایگاه واقعی توسعه پایدار نیر راه طولانی در پیش داریم اما تا آخر دوره پنجم سعی‌مان بر این است تا با همراهی و پشتیبانی مردم در برآورده کردن مطالبات به حق آنها وارد عمل شده و گام به گام کارهای شایسته به پیش ببریم.

صمدی بیان کرد: هر چند در دوره‌های گذشته ما ۶ شهردار داشتیم به طوری که هر یک از اعضای شورای شهر خود را یک شهردار می‌دانستند و به جای منافع مردم منافع شخص در پارلمان محلی حاکم بود اما در دوره پنجم تمام سعی ما بر این است تا بدون دخالت و تنها به عنوان ناظر شهردار را مورد حمایت قرار دهیم تا کار خود را به شکل شایسته با هدفگذاری مشخص به پیش ببریم.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات اساسی مردم منطقه آسیب‌های حوزه بیکاری است که اکثر مراجعات به شورا نیز بر همین اساس انجام می‌شود ولی ما چندان وسع و توان اشتغالزایی نداریم اما سعی‌مان بر این است تا با حمایت و جلب سرمایه‌گذاران زمینه ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغالزا در نیر با حمایت شورا و شهرداری فراهم آید.

نائب رئیس شورای شهر نیر از رایزنی با ۱۰ نفر از سرمایه‌گذاران برای اجرای طرح‌های مختلف اقتصادی و عمرانی خبر داد و گفت: هر چند سرمایه‌گذاران از حضور در نیر به دلیل کمبود زیرساخت‌ها گریزان هستند و چندان رغبتی را به سرمایه‌گذاری در این حوزه مشاهده نمی‌کنیم اما تلاشمان بر این است تا در این دوره از فعالیت شورا حتی با مشوق‌هایی که در نظر گرفته شده زمینه جذب سرمایه‌گذاران فراهم آید.

صمدی تعامل با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف را در نیر در پیشبرد بهتر امور یادآور شد و بیان کرد: ما به جای آنکه انرژی خود را در تقابل با ادارات و نهادهای دیگر قرار دهیم سعی می‌کنیم تا در فضای تعاملی بتوانیم کار را بهتر به پیش ببریم.

انتهای پیام/ایسنا