استاندار اردبیل:

استاندار اردبیل بار دیگر با قاطعیت تاکید کرد که در سال آینده ۲۰ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد خواهد شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

قطعاً ۲۰۰۰۰ شغل در سال ۹۷ ایجاد می کنیم

اکبر بهنام جو در کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل تصریح کرد: روند پیگیری طرح ها مطلوب نیست و گاها مشاهده می شود که پاسخ به یک متقاضی چندین ماه به طول انجامیده است.

وی افزود: ما از ادارات کل در خصوص روند پیگیری طرح ها گزارش اخذ می کنیم و مدیران نیز باید از زیرمجموعه خود گزارش گیری کنند و برای کارکردن و حمایت از طرح های اشتغال زا زیرمجموعه خود را فعال کنند.

استاندار اردبیل با تاکید به اینکه بی توجهی به اشتغال و بیکاری در ادامه اثرات سو اجتماعی داشته و منجر به انواع آسیب ها می شود، تاکید کرد: ما در مقابل این آسیب ها مسئول هستیم و هر مدیری باید احساس مسئولیت داشته باشد.

به گفته بهنام جو از سال آینده روند رسیدگی به عملکرد مدیران تغییر یافته و با مدیر و اداره ای که مسئولانه با این موضوع مواجه نشود، برخورد خواهیم کرد.

وی به تشکیل جلسات پنجره واحد در خود استانداری اشاره و تصریح کرد: طرح های اشتغال زا در خود استانداری بررسی و موانع رفع می شود.

رئیس کارگروه تخصصی اشتغال استان با تاکید به اینکه ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی در سال آینده مطرح شده است، اضافه کرد: بی شک این تعداد فرصت شغلی ایجاد خواهد شد اما نباید مردم اذیت شوند.

بهنام جو خواستار تسریع رسیدگی به طرح های اشتغال زا شد و بیان داشت: هر فردی صلاحیت ندارد باید سریعا اعلام شود و اگر فردی صلاحیت دارد نباید در اعطای تسهیلات تاخیری را مشاهده کنیم .

انتهای پیام/تابناک اردبیل