دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: در چند روز گذشته در مجموعه آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی کانون فساد کشف شده که ۱۲ نفر از پرسنل‌ها به دلیل دریافت رشوه در این راستا دستگیر شدند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

۱۲ نفر از کارکنان جهاد کشاورزی اردبیل دستگیر شدند

ناصر عتباتی اظهار داشت: جعل در پروانه‌های بهره‌برداری، دریافت رشوه از کسانی که چاه‌های کشاورزی داشته‌اند خیانت صد درصدی در حوزه آب، توسط متولیان است که به همین منظور در حوزه آب سه نفر بازداشت شده و دستور بازداشت سه نفر نیز داده شده است.

وی افزود: در  چند روز گذشته در مجموعه آب و خاک جهاد کشاورزی کانون فساد کشف شده که در این زمینه ۱۲ نفر از پرسنل‌ها به دلیل دریافت رشوه دستگیر شدند و در کنار این موضوع چند نفر پیمانکار به لحاظ این که رقم‌های کلان رشوه پرداخت کرده‌اند متخلف محسوب شده و برخورد قانونی با آنان انجام می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: یکی دیگر از مواردی که در این زمینه وجود دارد این است که بخش خصوصی برای این که به حقش برسد مجبور به پرداخت رشوه است که تمام این موارد فساد اداری محسوب می‌شود و مدیرانی که نظارت مناسبی در این زمینه ندارند به طور حتم برخورد قانونی با آنان مبنای کار قرار گرفته است.

عتباتی تاکید کرد: از جمله مواردی که در جرایم یکی از بازداشت شدگان محرز شده بی توجهی به حریم بالخلی چای رودخانه واقع در شهر اردبیل است و به دلیل ضعف نظارت ها به حریم روخانه تعرض شده است.

وی افزود: به هیچ عنوان با جرایم مرتبط با آب و خاک به دلیل اهمیت آن اغماض نخواهیم داشت.

انتهای پیام/تسنیم