امام جمعه پارس آباد با اشاره وضعیت نگران کننده گمرکات، گفت: برخی گزارشات از وجود وضعیت غیرقابل قبول در گمرک بیله‌سوار خبر می‌دهد که فضای برای قاچاق کالا و حتی انسان شده است که امیدواریم مسؤولان سریعا به این مساله رسیدگی کنند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حجت‌الاسلام سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مصلای این شهر برگزار شد، اظهار کرد: دولت باید صادرات را افزایش دهد و جلو قاچاق کالا را از مرزها و گمرکات کشور بگیرد.

وی با اشاره به مبعث حضرت پیامبر اکرم (ص) و تبریک این روز، گفت: پیامبران الهی برای سعادتمند نمودن انسان‌ها مبعوث شده‌اند و هدف از بعثت را شکوفایی ارزش‌های انسانی دانست.

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد با اشاره به تهدید نظامی آمریکا علیه سوریه بیان کرد: از اینکه آمریکا تصمیم دارد به بهانه استفاده از سلاح‌های شیمیایی به سوریه حمله کند می‌خواهد با نا امن نگه داشتن خاورمیانه امنیت را برای اسرائیل محیا کند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان پارس‌آباد ادامه داد: اگر آمریکا تصمیم حمله به کشور سوریه را داشته باشد از این که هست، بیشتر رسوا خواهد شد.

رشادی با اشاره به اینکه وضعیت گمرکات کشور واقعا نگران‌کننده است، افزود: برخی گزارشات از وجود وضعیت غیرقابل قبول در گمرک بیله‌سوار خبر می‌دهد که فضای برای قاچاق کالا و حتی انسان شده است که امیدواریم مسؤولان سریعا به این مساله رسیدگی کنند.

وی ضمن اشاره به تورم بازار ارز تاکید کرد: برای ثابت کردن قیمت دلار باید جلوی واردات گرفته شود که تورم بازار ارز با گرفتن، تهدید و زندانی کردن حل نمی شود و متاسفانه روز به روز صادرات ما کاهش و واردات افزایش پیدا می‌کند.

وی تخریب الگوها و اسوه‌های اخلاقی دین مبین اسلام را از برنامه‌های امروز دشمن دانست و تصریح کرد: مدافعین حرم، بزرگترین ایثار را در امن نگهداشتن کشورمان داشته‌اند.

انتهای پیام/فارس