مدیر عامل شرکت گاز اردبیل خبر داد

فیروز خدایی گفت: در راستای توانمندسازی و ارتقاء اطلاعات فنی پرسنل نظارتی مهندسین مشاور، شرکت گاز استان اردبیل اقدام به برگزاری آزمون علمی برای ناظرین پروژه‌های اجرایی کرد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

فیروز خدائی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای توانمندسازی و ارتقاء اطلاعات فنی پرسنل نظارتی مهندسین مشاور، شرکت گاز استان اردبیل اقدام به برگزاری آزمون علمی برای ناظرین پروژه‌های اجرایی کرد.

وی هدف از ارتقاء آموزش‌های مهارتی را تربیت نیروی انسانی ماهر برای کمک به فرآیند اجرای پروژه‌های گازرسانی و ارتقاء ضریب ایمنی و پایداری شبکه‌ها عنوان کرد و گفت: آزمون ارتقاء اطلاعات فنی و پیمانی و ایمنی ناظرین این شرکت بر اساس نیازسنجی و ارتقاء مهارتی ناظرین اجرای شبکه‌های گازرسانی با حضور ۶۱ نفر از پرسنل نظارتی مهندسین مشاور برگزار می‌شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در خصوص اهمیت این آزمون علمی نیز بیان کرد: خطوط لوله و شبکه‌های گازرسانی از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار هستند و افزایش سطح آگاهی ناظرین مهندسین مشاور در راستای ارتقاء ضریب ایمنی شبکه‌های تغذیه و توزیع گاز طبیعی و نیز چگونگی اجرای پروژه‌های گازرسانی از لحاظ فنی امری الزامی است.

وی افزود: برگزاری چنین دوره‌های علمی و سنجش میزان آگاهی ناظرین از لحاظ فنی، ایمنی و پیمانی می‌تواند در ارتقاء کیفیت اجرای شبکه‌های تغذیه و توزیع گاز طبیعی بیش از پیش تاثیر گذار باشد.

انتهای پیام/