رئیس پلیس امنیت عمومی استان اردبیل خبر داد

صابر بابازاده از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی خبر داد و گفت: در این طرح ۸ واحد صنفی متخلف پلمپ شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


سرهنگ صابر بابازاده در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با هدف صیانت از امنیت اخلاقی در بین کسبه و بازاریان و پیشگیری و مقابله با ناهنجاری های صنفی، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی قهوه‌خانه و کافی‌شاپ را به صورت شبانه و با بهره‌مندی حداکثری از امکانات اجرا کردند.

وی افزود: با اجرای این طرح فعالیت ۴۵ واحد صنفی به صورت محسوس و غیرمحسوس کنترل و تحت نظارت قرار گرفت که با ارزیابی‌های صورت گرفته ۲۳ مورد تذکر لسانی داده شده و ۱۶ برگ اخطار کتبی پلمپ صادر شد که در صورت بی‌توجهی به هشدارهای ارائه شده اقدامات قانونی در زمینه برخورد با این واحدها انجام می‌شود.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اردبیل با اشاره به اینکه در این طرح چهار واحد صنفی فاقد پروانه فعالیت شناسایی شد، گفت: با اجرای این طرح هشت واحد صنفی متخلف به دلیل فعالیت غیرقانونی و خارج از ضوابط ابلاغی نیروی انتظامی پلمپ شد.

بابازاده تصریح کرد: در راستای افزایش امنیت و آرامش عمومی در واحدهای صنفی تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم با تداوم اجرای این طرح از تخلفات و فعالیت‌های غیرقانونی و خارج از حیطه ضوابط ابلاغی این واحدها جلوگیری کرده و از مشکلات و عواقب بعدی آن پیشگیری کنیم.

انتهای پیام/تسنیم