شهردار اردبیل تاکید کرد؛

شهردار اردبیل با اشاره به شرایط نامناسب مالی این نهاد گفت: شهرداری با توجه به این وضعیت از طرح های غیرنقدی مشترک با بخش خصوصی استقبال می کند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حمید لطف‌الهیان در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اردبیل اضافه کرد: با توجه به وضعیت نامناسب اقتصادی در شرایط فعلی، شهرداری آماده مشارکت در طرح های غیر نقدی بخش خصوصی است.

وی در تشریح اینگونه طرح ها متذکر شد: در شرایط فعلی اگر مجموعه شهرداری اردبیل بتواند نیازهای خود را در حوزه قیر، آهن و سیمان از طریق طرح های مشارکتی غیرنقدی تامین کند، مطلوب و مورد استقبال خواهد بود.

شهردار اردبیل این بحث را حتی به حوزه تعمیر و تجهیز ماشین آلات این نهاد تعمیم داد و تصریح کرد: حتی حاضریم با بخش خصوصی برای تعمیر و تجهیز ماشین آلات شهرداری به روش تهاتری مشارکت کنیم.

به گفته وی این اقدامات و همکاری های مشترک با بخش خصوصی در استای ارائه خدمات مطلوب و گسترده تر به شهروندان بوده و خود شهروندان می توانند در این زمینه پیشقدم شوند.

رئیس شورای شهر اردبیل نیز در این جلسه از بی برنامگی در خاموشی های گسترده چند روز گذشته در شهر اردبیل و عدم اطلاع رسانی توسط شرکت برق استان انتقاد کرد.

علیرضا پوستی با تاکید بر اینکه به نظر می رسد شرکت برق در خصوص خاموشی ها چند روز گذشته بی برنامه عمل کرده است، متذکر شد: تماس های مکرر طی چند روز گذشته نشان می دهد که شهروندان از بی برنامگی در خاموشی ها گلایه دارند.

به گفته وی قطعی برق بدون هماهنگی باعث ایجاد مشکلات عمده در سطح شهر شده که نیازمند توجه ویژه مسئولان این حوزه است.

 

انتهای پیام/مهر