مردم پارس آباد مغان در حالی تیرماه را با گرمای بالای ۴۲ درجه ایش سپری می کنند که انتظار دارند در اقلیم بندی و تعرفه برق این منطقه همانند شهرهای جنوبی کشور محاسبه شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

 

درخواست مردم برای کاهش تعرفه برق پارس آباد از وزیر نیرو

🔹نوسانات برق، قطعی و کاهش فشار آب،گرمازدگی، تنش آبی، غرق شدگی، آتش‌سوزی مراتع و دیگر موارد تنها بخشی از سرتیتر اخباری است که این روزها به روند گرمای هوا در شهرستان پارس آباد پیوند زده می‌شود.

🔸هرچند که از آغاز فصل تابستان تنها ۲۰ روزی می‌گذرد اما گرمای تابستانی از هفته‌های پایانی خردادماه به شهرستان های پارس آبادمغان سر زده است به طوری که این گرمای کم‌سابقه در نقطه صفر مرزی ایران با جمهوری آذربایجان زندگی را برای مردم پارس آبادمغان با سختی بیشتری همراه کرده است.

🔻مردم پارس آباد مغان در حالی تیرماه را با گرمای بالای ۴۲ درجه ایش سپری می کنند که انتظار دارند در اقلیم بندی و تعرفه برق این منطقه همانند شهرهای جنوبی کشور محاسبه شود.

🔸این درخواست اهالی در حالی است که مسئولان بارها وعده هایی مبنی بر کاهش تعرفه برق پارس آباد از منطقه گرمسیری ۴ به ۳ داده اند، اما تاکنون این وعده عملی نشده است.

🔹امیدواریم در سفر وزیر نیرو که روز پنجشنبه به پارس آباد مغان صورت میگیرد این مطالبه عمومی مردم از سوی مسئولان محلی و نماینده این شهرستان در مجلس به گوش وزیر محترم نیرو برسد تا در کنار رسیدگی و بازدید از پایاب سدخدآفرین، اقدامات لازم را برای حل مشکلات مشترکان حوزه برق این منطقه را در دستور کار قرار دهند.

انتهای پیام/