مسابقات استانی تیراندازی با کمان در دو رشته ریکرو و کمان سنتی به میزبانی شهرستان نمین در رده سنی آزاد در سالن الزهرای نمین برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

به گزارش ساوالان سؤزی مسابقات استانی تیراندازی با کمان در دو رشته ریکرو و کمان سنتی به میزبانی شهرستان نمین و به مناسبت روز گرامیداشت عفاف و حجاب در رده سنی آزاد در سالن الزهرای نمین برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
گفتی است این مسابقات با حضور آقایان و بانوان در هر دو رشته و با شرکت ورزشکاران شهرستان های پارس آباد، مشکین شهر، نمین و اردبیل برگزار گردید.
در این مسابقه در رشته ریکرو و در بخش قهرمان قهرمانان ربابه وجدانی از اردبیل نفر اول، وحید نعمتی از مشکین شهر نفر دوم و امیرحسین طلوعی از پارس آباد نفر سوم حائز مقام گردیدند.
در بخش نونهالان رشته ریکرو نیز محمدباقر جعفرزاده مقام اول، علی اکبر طلوعی مقام دوم و امیرحسین ابراهیمی مقام سوم هر سه از پارس آباد روی سکو رفتند.
همچنین در بخش کمان سنتی در رده سنی بزرگسال محمد قلعه اصل نفر اول، قادر پورقلی نفر دوم و علی پورقلی نفر سوم هر سه از اردبیل موفق به کسب مقام شدند.
در رده سنی نونهالان کمان سنتی مانا نجفی از اردبیل مقام اول، ابوالفضل اسدپور از مشکین شهر مقام دوم و ضحی وجدانی از اردبیل مقام سوم را کسب نمودند.
این مسابقات ظهر روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه با حضور مقامات محلی و اداره کل ورزش و جوانان استان و با اهدای تندیس و حکم قهرمانی به قهرمانان و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/