معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: مرد ۶۱ ساله ای ساکن شهرستان کوثر در اثر سوختگی شدید هنگام مهار آتش سوزی در باغ خود جان باخت.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


سرهنگ کریم نوری افزود: این مرد ۶۱ که دچار بیماری آسم بود هنگام مهار حریق ناشی از آتش سوزی چوب های اضافی باغ خود در گیوی سفلی دچار حادثه شد.

وی اظهار داشت: اقدامات قانونی در این رابطه با تشکیل پرونده در حال انجام است.

فرمانده انتظامی پارس آباد مغان نیز از دستگیری سارق حرفه ای قطعات خودرو و کشف سرقت های۱۰۰ میلیون ریالی خبر داد.

سرهنگ حسین بهمنی گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در پارس آباد، کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی های تخصصی رد پای سارق سابقه دار را در این رابطه شناسایی کردند.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضایی کارآگاهان پلیس آگاهی موفق شدند سارق را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی پارس آباد با اشاره به اعتراف سارق به ارتکاب ۳ فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارق یک دستگاه لپ تاپ ، یک برگ سند منزل مسکونی، تعدادی مدارک خودرو و کارت ملی کشف شد.

فرمانده انتظامی اردبیل هم از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز خبر داد و گفت: در این طرح ۸ معتاد و خرده فروش مواد مخدر جمع آوری و دستگیر شدند.

سرهنگ عادل مشارکت همگانی با پلیس و احساس مسئولیت جمعی در قبال امنیت را ضامن آرامش فردی و اجتماعی و احساس ناامنی مجرمان و قانون گریزان دانست و افزود: تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش های مردمی پیرامون فعالیت های غیرقانونی مجرمان و قاچاقچیان است.

 

انتهای پیام/ایرنا