کریمی می گوید: در جلسه کار گروه میرزاده آخر جلسه حاضر شد و اعلام کرد که مجمع مخالف الحاق نمین است و در جلسه کمیسیون هم هر چهار نفر آقایان در جلسه حضور یافتند و معتقد بودند نمین زیر ساخت لازم را ندارد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رضا کریمی نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال خبرنگار  که “آیا صحت دارد نمایندگان شهرستانهای استان در مخالفت با الحاق نمین به منطقه آزاد تجاری اردبیل نامه ای نوشته بودند ؟” گفت: بلی ! آقای میرزاده بعنوان رئیس مجمع نمایندگان استان تنظیم کننده نامه بود که آقایان ملکی ،خالقی و پور حسین هم آنرا امضا کرده اند که مدارک در کمیسیون اقتصادی مجلس موجود است.

کریمی افزود: در جلسه کار گروه آقای میرزاده آخر جلسه حاضر شد و اعلام کرد که مجمع مخالف الحاق نمین است ودر جلسه کمیسیون هم هر چهار نفر آقایان در جلسه حضور یافتند و مکتوب پخش کردند که نمین زیر ساخت ندارد توپوگرافی منطقه جواب نمیدهد و در لایحه دولت وجود ندارد.

وی افزود: نماینده مشگین شهر گفت اگر نمین الحاق شود مشگین هم باید اضافه شود نماینده خلخال هم گفت اگر نمین الحاق شود خلخال هم باید اضافه شود!
وگرنه ما مخالفیم!

نماینده اردبیل افزود: جالب اینکه آقایان با نفر به نفر اعضای کمیسیون لابی کردند و مخالفت خود را اعلام داشتند.

مهندس کریمی گفت :درست است نمین در لایحه دولت نبود ولی ما دنبال اصلاحیه بودیم.چون فرصتی ایجاد شده برای اردبیل تا کل مردم استان از آن بهره مند شوند.

وی به خبرنگار اردبیل فردا گفت: نمین یعنی همه استان چون نمین به رضی، کوثر ،سرعین و مرکز استان نزدیک است و همه زیر ساختهای لازم را دارد ولی در گرمی چنین زیر ساختهای فعلا وجود ندارد

انتهای پیام/اردبیل فردا