متن پیام تبریک قبولی در کنکور و دانشگاه

متن پیام تبریک در کنکور / نمونه پیام تبریک قبولی در دانشگاه/ اس ام اس پیام تبریک قبولی در کنکور/ پیام موفقیت در قبولی دانشگاه/ انواع پیام های تبریک قبولی در دانشگاه


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

پیام تبریک قبولی دانشگاه / پیام تبریک قبولی کنکور/ اس ام اس تبریک قبولی دانشگاه

 

……. پذیرفته شدن شما در رشته ……….و دانشگاه ………. نشان از لیاقت وشایستگی است. امیددارم بیش از پیش موفق باشید.

پذیرش شما را در دانشگاه … در رشته … عرض نموده. توفیق روزافزون شما را در تمام مراحل زندگی از خداوند متعال خواستاریم.

قبولی درخشان شما را در آزمون … در رشته … در دانشگاه … تبریک می گوییم و از خداوند منان برای شما آرزوی سعادت و موفقیت روزافزون داریم.

قبولی درخشان شما را در آزمون … در رشته … در دانشگاه … تبریک عرض می نماییم و از خداوند منان برای شما آرزوی نیکبختی و سعادت داریم.

دفاع از رساله دکتری با عنوان … در رشته … را با درجه بسیار خوب به جناب عالی تبریک گفته، توفیق پیش از پیش شما را آرزومندیم.

پذیرش شما در مقطع … در رشته … در دانشگاه … را در کنکور سال … خدمت شما، خانواده محترم و گروه … دانشگاه … تبریک عرض می نماییم.

قبولی شما دوست / همکار عزیز را در رشته … در دانشگاه … را تبریک عرض می کنم و امید است در سایه الطاف الهی همواره شاهد موفقیت های علمی شما باشیم.

پذیرش شما در دوره روزانه دانشگاه تهران را در مقطع دکتری خدمتتان تبریک عرض می کنم امیدوارم موفق و پیروز باشید.

… عزیز این موفقیت بزرگ و ارزشمند را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض میکنم.

دوست و همکار عزیز … موفقیت شما را در پذیرش مقطع … دانشگاه … خدمت شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنم و توفیق روز افزون را از خداوند منان خواستارم.

با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه …………………. را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛ آشنایان و حتی دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب این پیروزی شیرین را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.

قبولی ارزشمند و شایسته شما رادر مقطع…… دانشگاه ……….. را تبریک گفته و از خداوند منان سعادتمندی وتوفیق روز افزون شما را مسئلت می نمایم.

با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه ( ………………….) را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام  در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛  آشنایان و حتی  دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب  این پیروزی شیرین را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.

انتهای پیام/