رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل خبر داد

حسین پیرموذن از برگزاری همایش گردشگری سلامت کشورهای اکو ۱۶ تا ۱۸ مهرماه در اردبیل خبر داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل اظهار کرد: طبق تمهیدات اندیشیده شده و با هدفگذاری‌های انجام یافته همایش بین‌المللی گردشگری سلامت کشورهای اکو به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که در این همایش ۱۰ کشور عضو اکو حضور خواهند داشت گفت: این همایش به همراه ۵ کشور اروپایی و ۳ کشور عربی در نظر گرفته شده واتاق بازرگانی اردبیل در این زمینه تمهیدات لازم و مناسبی را در دستور کار قرار داده است و انتظار بر این است که برای برگزاری این همایش به نحو شایسته تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس اتاق بازرگانی استان اردبیل بیان کرد: معرفی و تبیین ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان اردبیل مهم‌ترین دستاورد برگزاری این دهمایش است به گونه‌ای که شاهد جلب گردشگران داخلی و خارجی خواهیم بود که در این زمینه برنامه‌های مناسبی تدوین شده و بی‌شک ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون خواهد شد.

پیرموذن بیان کرد: برگزاری این همایش با هماهنگی‌های لازم مبنای کار قرار گرفته و استاندار اردبیل در این زمینه هماهنگی‌های خوبی را با اتاق بازرگانی استان انجام داده که انتظار می‌رود در برگزاری دومین نشست هماهنگی با همین محور به اهداف مورد نظر در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به این که برگزاری این همایش در استان توسعه و تحول گردشگری را به دنبال خواهد داشت افزود: یکی از اهداف بزرگی این جلسه بهره‌گیری از نقطه نظرات مسئولان و دستگاه‌های ذیربط از جمله شهرداری و استانداری اردبیل است که انتظار می‌رود در این زمینه با ما همکاری همه‌جانبه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/تسنیم