مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل خبر داد

فیروز خدائی مدیر عامل این شرکت در جمع خبرنگاران هدف از انجام این رزمایش را احراز آمادگی واحدهای امداد، تعمیرات و کلیه واحدهای ذیربط اداره گاز شهرستان کوثر و نواحی معین در زمان وقوع حادثه و شناسایی نقاط ضعف و قوت نیروهای عمل کننده در رزمایش برشمرد .


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت : انجام مانورهای مشابه در اقصی نقاط استان باعث آمادگی نیروهای عمل کننده و هماهنگی بیشتر سازمانهای مرتبط با مدیریت بحران در سطح شهرستان می شود که نهایتا این مهم بستر مناسبی را برای ارتقاء شاخصهای مقابله با حوادث را ایجاد خواهد کرد.

وی همچنین سنجش سرعت عمل درخصوص تامین اقلام اساسی بعد از حادثه فرضی برای نیروهای درون سازمانی و سنجش میزان عملکرد و همکاری نیروهای برون سازمانی در رزمایش را از دیگر اهداف تعیین شده مانور برشمرد و گفت : حذف شرایط ناایمن و ارتقاء ضریب ایمنی شبکه های گازرسانی در سطح استان اولویت اول شرکت گاز استان می باشد که برگزاری مانورهای متعدد در راستای این هدف می باشد.

مانور قطعی گاز در اثر رانش و مقابله با حوادث غیر مترقبه پس از حضور کلیه مسئولان و نیروهای عمل کننده در ستاد مرکزی شهرستان کوثر و بازدید از نحوه عملکرد واحدهای امداد، تعمیرات و بازرسی اداره گاز ناحیه کوثر و ادارات مرتبط شهرستان و اعلام رضایت این ستاد از عملکرد واحدها به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/