فقط در 6 ماه نخست سال 97؛

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل با اشاره به این که امسال در تصادفات برون شهری و درون شهری در نیمه نخست امسال ۱۲۹ نفر جان خود را از دست داده‌اند گفت: در حوزه تصادفات فوتی نیز شاهد افزایش بودیم.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

سردار حسین عبدی اظهار داشت: در نیمه نخست امسال با تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعای بیش از یک هزار و ۱۷۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در اردبیل کشف شده و کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱۷ درصد افزایش بافته است.

وی با اشاره به این که در نیمه نخست امسال ۱۸۲ هزار و ۴۵۶ لیتر انواع سوخت کشف شده است افزود: در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوخت اقدامات خوب و قابل توجهی انجام یافته است و کشفیات سوخت در استان نیز افزایش چشم‌گیری یافته است.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از توقیف یک هزار و ۳۰۰ موتورسیلکت متخلف در نیمه نخست امسال خبر داد و بیان کرد: ۷ هزار و ۸۴۱ گواهینامه در نیمه نخست امسال صادر شده است.

عبدی از شماره‌گذاری سه هزار و ۳۸ دستگاه در استان خبر داد و تصریح کرد: در ۶ ماهه امسال ۱۵ هزار و ۹۸۰ فقره گذرنامه صادر شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: در نیمه نخست امسال با تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعای بیش از ۱۱۷۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در اردبیل کشف شده است.

وی از ارائه ۱۵ هزار و ۱۳ مورد خدمات توسط نیروی انتظامی خبر داد و بیان کرد: این تعداد مهم‌ترین خدمات ارائه شده است و مهم‌ترین هدف این مجموعه رضایت همه جانبه مردم و خدمت بی‌منت است.

حسین عبدی با اشاره به این که امسال در تصادفات برون شهری و درون شهری در نیمه نخست امسال ۱۲۹ نفر جان خود را از دست داده‌اند گفت: در حوزه تصادفات فوتی نیز شاهد افزایش بودیم.

وی از اجرای ۱۴۶ برنامه همزمان با هفته نیروی انتظامی در اردبیل خبر داد و تصریح کرد: ۳۱۳ هزار و ۶۷۹ تماس پلیس ۱۱۰ در نیمه نخست امسال انجام شده که از این تعداد ۱۳۹ هزار و ۹۱۳ مورد منجر به عملیات شده و نیروهای پلیس در این عملیات حضور یافته‌اند.

عبدی استان اردبیل را از امن‌ترین استان‌های کشور دانست و افزود: این امر در سایه اقتدار نیروهای مسلح و خون پاک شهدا رقم خورده است.

 

 

انتهای پیام/ایرنا