مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: در این طرح ۲ هزار و ۳۰۰ واحد بازسازی انجام شده و در سه دهستان مقاوم‌سازی انجام شده و تا ۲۱ آبان ماه واحدها تحویل هموطنان می‌شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

سبحانی گفت: بنیاد مسکن استان اردبیل به عنوان ستاد معین در سرپل ذهاب  انتخاب شد و جزو اولین ستادی بودیم که کار را به پایان رساندیم.

روستای ترازوج خلخال ۱۰۰ درصد بازسازی شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه روستای ترازوج خلخال ۱۰۰ درصد بازسازی شده است، عنوان کرد: با همکاری بنیاد مسکن برخی از کارها از جمله هزینه‌ نقشه‌برداری، آواربرداری رایگان انجام شد و روستا پیله درق گرمی، آقبلاغ گدوک در مشگین‌شهرو روستای مصطفی لودر خلخال عقد قرارداد انجام دهیم تا عملیات مقام‌سازی انجام شود.

سبحانی تصریح کرد: روستای مله رولان سرپل ذهاب با حمایت مالی علی دایی و نظارت بنیاد مسکن استان اردبیل بازسازی می شود.

اختصاص ۲۰ میلیارد تومان قیر رایگان در سال ۹۷

سبحانی با اشاره به اینکه با سفر شاملو و نمایندگان استان تخصیص اعتبار برای قیر ریگان دو برابر شد، یادآور شد: در سال گذشته ۸۶ روستا عملیات آسفالت‌ریزی انجام شده و ۵۰۰ هزار مترمربع در روستاها آسفالت‌ریزی انجام شده است.

وی گفت: طرح هادی در روستاهای زیر ۲۰ خانوار آغاز شده و ۴۱۸ روستا عملیات اجرایی طرح هادی انجام شده است.

حل مشکل درجاسازی قشلاق‌ها

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: با همکاری منابع طبیعی تمامی روستاها و حتی کشت و صنعت مشکل درجاسازی انجام شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سبحانی با اشاره به اینکه وام ۲۵ میلیونی برای مقاوم‌سازی واحدها اعطا می‌شود، یادآور شد: در ۷۸ روستای پارس‌آباد این وام با بهره ۵ درصد به روستایی پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/