دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و دادسرای عمومی و انقلاب مرکز اردبیل یک باند بزرگ واردکننده مواد مخدر به استان شناسایی و متلاشی شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ناصر عتباتی اظهار داشت: براساس هماهنگی‌های انجام شده و در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و دادسرای عمومی و انقلاب مرکز اردبیل یک باند مهم و بزرگ واردکننده مواد مخدر به استان شناسایی و متلاشی شد.

وی بیان کرد: این باند مدتی بود تحت نظارت و مراقبت بود به طوری که براساس بررسی‌ها و تحقیقات انجام شده اعضای باند به استان‌های جنوبی کشور مراجعه کرده و با خریداری مواد آن را به استان وارد می‌کردند که پس از شناسایی اقدام به انهدام این باند و دستگیری اعضای آن کردیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از شناسایی و کشف ۱۵۰ کیلوگرم تریاک از این باند خبر داد و گفت: اعضای اصلی این باند که از استان‌های فارس و اردبیل هستند دستگیر و وسیله نقلیه مورد استفاده این باند برای حمل مواد مخدر، توقیف شد.

عتباتی با تبریک هفته نیروی انتطامی و قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه نیروی انتظامی استان تصریح کرد: بررسی آمارها و شاخص‌ها در حوزه تامین امنیت و آرامش در سطح استان و مبارزه با مخلان نظم و امنیت در استان بیانگر تلاش و همت مضاعف این نیرو در استان بوده که انتظار می‌رود این تلاش‌ها ادامه داشته باشد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اخطار و هشدار جدی به سوداگران مرگ افزود: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر و سایر نیروهای اطلاعاتی و امنیتی به صورت شبانه‌روزی با این افراد مبارزه کرده و مجازات‌های جدی در انتظار این افراد است.

انتهای پیام/تسنیم