مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل:

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در حال حاضر با اجرای پروژه‌های گازرسانی در حدود ۸۹ درصد از خانوارهای روستایی استان اردبیل از نعمت گاز برخوردار شده‌‌اند که بهره‌برداری از پروژه‌های در دست اجرا در استان این میزان را به ۹۷ درصد افزایش خواهد داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

فیروز خدایی در آئین بهره‌برداری از گازرسانی به پاسگاه مرزی در گرمی اظهار داشت: با انجام عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به پاسگاه و برجک مرزی شهید منصوری، پاسگاه پیر خلیل، برجک کمرقیه، کردلر، هادی بیگلو، عبا بیگلو و آقاحسن بیگلو تکمیل شده و به بهره برداری رسید.

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی به نیروهای نظامی و انتظامی و قدردانی از پرچمداران امنیت استان افزود: پروژه گازرسانی به پاسگاه‌های مرزی و برجک‌های مرزبانی استان اردبیل و به ویژه شهرستان گرمی با جدیت در حال اجرا بوده و امسال اکثر پاسگاه‌های مرزی شهرستان گرمی در برنامه‌ریزی‌های انجام شده به مرحله اجرا در خواهد آمد.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از برخورداری بیش از ۸۵ درصد از خانوار روستایی شهرستان گرمی خبر داد و گفت: پروژه گازرسانی به پاسگاه مرزی در گرمی با اجرای بیش از ۱۰ کیلومتر خطوط شبکه و انتقال گاز به بهره‌برداری رسید و این پروژه به واسطه صعب‌العبور بودن مسیر گازرسانی جزو پروژه های مهم شرکت گاز استان است.

خدایی با اشاره به پروژه‌های گازرسانی در سطح استان تصریح کرد: در حال حاضر با اجرای پروژه‌های گازرسانی در حدود ۸۹ درصد از خانوارهای روستایی استان اردبیل از نعمت گاز برخوردار شده‌‌اند که بهره‌برداری از پروژه‌های در دست اجرا در استان این میزان را به ۹۷ درصد افزایش خواهد داد.

فرمانده مرزبانی استان اردبیل گفت: به حق زحمات مسئولان شرکت گاز استان و پیمانکاران اجرایی پروژه‌های گازرسانی در استان بی بدیل بوده و امیدواریم با این روحیه جهادی شاهد برخورداری تمامی پاسگاه‌های مرزی از نعمت گاز طبیعی باشیم.

سردار هوشنگ حسینی زحمات جهادی شرکت گاز استان را به مثابه جهاد سازندگی اوایل انقلاب دانست و بیان کرد: زحماتی که مسئولان، دست اندرکاران، ناظران، پیمانکاران و مجریان پروژه‌های گازرسانی در سطح استان می‌کشند مناسب بوده و امروز شاهد گازرسانی به پاسگاه‌های مرزی شهرستان گرمی در منطقه مرزی و صعب العبور هستیم که جز با همت والا و همدلی امکان‌پذیر نخواهد بود.

انتهای پیام/تسنیم