بشیر خالقی گفت: وجود اختلاف بین مسئولان وقت گذشته بزرگترین مانع برسر راه توسعه و پیشرفت این منطقه بوده است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی در جمع بازاریان خلخال افزود: ایجاد اختلاف در بین مسئولان و مردم از سوی بدخواهان همواره موجب غافل شدن مسئولان وقت گذشته از مسائل ، مشکلات و نارسایی های این منطقه و در نهایت منجر به فاصله گرفتن این شهرستان از آهنگ توسعه و رشد کشور شده است.

وی با دعوت از همه گروه های اجتماعی و اقشار مختلف به پرهیز از هرگونه اختلاف اظهار داشت: اگر ایجاد اختلاف در گذشته با استفاده از روش های سنتی صورت می گرفت امروزه بکارگیری روش های جدید از جمله استفاده از فضای مجازی برای ایجاد رخنه و اختلاف جایگزین روش های سنتی شده است.

او با بیان اینکه استفاده منطقی از فضای مجازی فرصتی برای تبادل افکار برای رفع نارسایی های اجتماعی است، اظهار داشت: انتقاد حق مردم است ولی باید در نظر داشت که انتقاد با هدف ایجاد اختلاف در منطقه مخرب خواهد بود.

خالقی گفت: خدمات ارزشمند نظام اسلامی به مردم این منطقه در عرصه های مختلف اجتماعی ، بهداشت و درمان و عمران روستای و شهری نباید نادیده گرفته شود و هر کس با هر عنوانی بخواهد این خدمات را زیر سوال ببرد خائن مردم است.

سفر ۷۵۰ گردشگر به شهرستان خلخال

فرماندار خلخال نیز در این نشست گفت: بیشترین سطح مشکلات اقتصادی امروزی جامعه نتیجه جنگ روانی ایجاد شده از سوی دشمن است.

فریدون بابایی افزود: در حالی که همه کالاهای اساسی مردم در بازار به وفور وجود دارد عده ای با تحریک عوامل خارجی و بیگانه و بصورت هدفمند همچنان به ایجاد مشکل کمبود کالا در جامعه دامن می زنند.

وی گفت: نیمه اول امسال بیش از ۷۵۰ هزار گردشگر به این شهرستان سفر کردند که این امر حاکی از بی توجهی مردم به تبلیغات دشمنان نظام است.

رییس اتاق اصناف خلخال هم گفت: با وجود همه مشکلات اقتصادی کشور بازار خلخال بدور از هرگونه احتکار و یا گرانفروشی است.

حجت مددی افزود: در یک ماه گذشته ۵۱ واحد تجاری اقدام به لغو پروانه خود و جمع آوری محل کسب خود به علت رکود حاکم بر بازار کردند ولی با این حال هیچ گونه احتکار و یا اختفای کالا از سوی بازرسان این اتاق و یا دستگاه های نظارتی شهرستان گزارش نشده است.

انتهای پیام/