فرماندار مشگین شهر از آغاز عملیات روکش آسفالت جاده مشگین شهر، اهر که موجب تسهیل تردد خودروها می شود، خبر داد و گفت: بر اساس آمارهای رسمی در نیمه اول امسال بیش از ۷۰۰ هزار مورد تردد در این جاده به ثبت رسید.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ثبت بیش از ۷۰۰ هزار تردد در جاده مشگین شهر، اهر
اکبر صمدی گفت: جاده مشگین شهر ، اهر از جمله راه های پر تردد استان اردبیل و شهرستان مشگین شهر است و انجام عملیات روکش آسفالت در این مسیر موجب تسهیل تردد خودروها خواهد شد.

وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲ کیلومتر از جاده های این شهرستان آسفالت ریزی و بیش از ۱۸ هزار متر مربع لکه گیری شده است.

به گفته صمدی، در زمان دولت تدبیر و امید اقدامات ارزنده ای در حوزه راه سازی و راهداری در این شهرستان انجام شده و هم اکنون نیز ۲ پروژه مهم راه سازی از جمله بزرگراه مشگین شهر ، اردبیل و جاده گردشگری آب های گرم در دست اجرا می باشد.

فرماندار مشگین شهر افزود: در صورت مساعد بودن شرایط جوی تا پایان سال جاری ۲۲ کیلومتر از بزرگراه مشگین شهر – اردبیل به زیر ترافیک می رود و بیش از ۸۰ درصد از عملیات اجرایی جاده گردشگری نیز به اتمام می رسد.

شهرستان مشگین شهر در شمال غربی اردبیل با دارا بودن هزار و ۵۰۰ کیلومتر جاده ارتباطی از جمله بزرگراه و جاده های اصلی و فرعی عشایری ، روستایی و مرزی بیشترین طول راه های ارتباطی استان اردبیل را به خود اختصاص داده است.

ثبت بیش از ۷۰۰ هزار تردد در جاده مشگین شهر، اهر

 

انتهای پیام/ایرنا