فرماندار مشگین شهر از آغاز عملیات روکش آسفالت جاده مشگین شهر، اهر که موجب تسهیل تردد خودروها می شود، خبر داد و گفت: بر اساس آمارهای رسمی در نیمه اول امسال بیش از ۷۰۰ هزار مورد تردد در این جاده به ثبت رسید.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


اکبر صمدی گفت: جاده مشگین شهر ، اهر از جمله راه های پر تردد استان اردبیل و شهرستان مشگین شهر است و انجام عملیات روکش آسفالت در این مسیر موجب تسهیل تردد خودروها خواهد شد.

وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۲ کیلومتر از جاده های این شهرستان آسفالت ریزی و بیش از ۱۸ هزار متر مربع لکه گیری شده است.

به گفته صمدی، در زمان دولت تدبیر و امید اقدامات ارزنده ای در حوزه راه سازی و راهداری در این شهرستان انجام شده و هم اکنون نیز ۲ پروژه مهم راه سازی از جمله بزرگراه مشگین شهر ، اردبیل و جاده گردشگری آب های گرم در دست اجرا می باشد.

فرماندار مشگین شهر افزود: در صورت مساعد بودن شرایط جوی تا پایان سال جاری ۲۲ کیلومتر از بزرگراه مشگین شهر – اردبیل به زیر ترافیک می رود و بیش از ۸۰ درصد از عملیات اجرایی جاده گردشگری نیز به اتمام می رسد.

شهرستان مشگین شهر در شمال غربی اردبیل با دارا بودن هزار و ۵۰۰ کیلومتر جاده ارتباطی از جمله بزرگراه و جاده های اصلی و فرعی عشایری ، روستایی و مرزی بیشترین طول راه های ارتباطی استان اردبیل را به خود اختصاص داده است.

 

انتهای پیام/ایرنا