مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: استان اردبیل ۱٫۵ درصد جمعیت کشور را شامل می شود و با توجه به این که تعداد پرونده ها ۲٫۴ درصد است در حوزه جرائم نقدی نمره قابل قبولی را داریم.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حسین نجف‌زاده اظهار داشت: طبق برآورد و آمار به دست آمده در هفت ماهه امسال ۶۰ هزار پرونده در تعزیرات حکومتی استان اردبیل تشکیل یافته که اکثر این پرونده مربوط به حوزه کالا و اصناف، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ارز است.

نقشه و توطئه دشمنان برای به وجود آوردن تفرقه و بی‌ثباتی

وی بیان کرد: نوسانات بازار در ماه‌های اخیر کاملا مشهود بوده و نقشه و توطئه دشمنان برای به وجود آوردن تفرقه و بی‌ثباتی در منطقه بوده است که به همین دلیل تعزیرات حکومتی موظف است به عنوان مرجع رسیدگی به پرونده‌ها در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشد و رسیدگی به این موارد را در اسرع وقت مبنای کار قرار دهد.

اجرای مداوم طرح‌های نظارتی در استان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از اجرای مداوم طرح‌های نظارتی در استان خبر داد و گفت: گشت‌های مشترک با هدف رسیدگی به شکایات مردمی دائما در حال انجام است و رسیدگی به شکایت‌های مردمی به صورت فوق‌العاده مبنای کار قرار گرفته است که این مسئله نیز به نوبه خود بسیار حائز اهمیت است و باید برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه مبنای کار قرار گیرد.

نجف زاده با بیان این که روزانه ۲۰ پرونده شکایت مردمی به تعزیرات حکومتی وارد می‌شود تصریح کرد: این پرونده‌ها روزانه مورد بررسی قرار می‌گیرد که در این زمینه نیازمند همکاری صنعت و معدن اتاق اصناف استاندارد و نیروی انتظامی هستیم تا بتوانیم با روند بهتری اجرای این طرح را ادامه دهیم.

وی اظهار کرد: استان اردبیل ۱٫۵ درصد جمعیت کشور را شامل می شود و با توجه به این که تعداد پرونده ها ۲٫۴ درصد است در حوزه جرائم نقدی نمره قابل قبولی را داریم که این موضوع باید به همین شکل تداوم یابد تا بتوانیم از انجام تخلفات در استان تا حد امکان جلوگیری به عمل آورده و به بهترین شکل در این زمینه عمل کنیم.

انتهای پیام/