پس از اعلام رکود و مشکل اقتصادی چند کارخانه در اردبیل، امروز نیز خبر تعطیلی کارخانه تولید نوشیدنی «تسنیم نوش» به دلیل مشکلات مربوط به تأمین مواد اولیه مخابره شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

گفته می‌شود تسنیم نوش که از کارخانه‌های تولید نوشیدنی در اردبیل است، به دلیل مشکلات مربوط به تأمین مواد اولیه تعطیل شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل نیز در ارتباط با تعطیلی تسنیم نوش بیان کرد: کارخانه تسنیم نوش شهرستان نیر مشکل تأمین مواد اولیه دارد که این مشکل به زودی رفع می‌شود.

وی تصریح کرد: خط تولید تسنیم نوش صرفا به دلیل نبود مواد اولیه متوقف شده است و این به معنای تعطیلی کامل کارخانه نیست.

عاملی اذعان داشت: خوشبختانه در استان اردبیل برای حمایت از سرمایه‌گذار بخش خصوصی گام‌های اساسی برداشته شده است که امیدواریم در اولین فرصت با پیگیری‌های انجام یافته مشکل این کارخانه نیز رفع شود.

به گفته مدیرکل استاندارد استان اردبیل، مهر ماه امسال و همزمان با روز جهانی استاندارد، ۱۲ واحد تولیدی برگزیده در استان اردبیل معرفی شدند که نام تسنیم نوش نیز در میان این ۱۲ واحد تولیدی به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، شرکت تولیدی فرآورده‌های نوشیدنی تسنیم نوش از سال ۸۷ در زمینه تولید محصولات غذایی از جمله انواع آب میوه، آب‌معدنی، نوشابه‌های گازدار و … فعالیت دارد و امروز درحالی تعطیل شده است که ده‌ها کارمند و کارگر در این کارخانه اشتغال داشتند.

انتهای پیام/فارس