امام جمعه اردبیل گفت: خائنان اقتصادی بویژه در حوزه اخلالگران بازار محصولات پتروشیمی باید اعدام شوند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


عاملی در خطبه های نمازجمعه اردبیل افزود: سربازان گمنام امام زمان( عج) در هفته های اخیر شبکه بزرگ دلالی واخلال در بازار محصولات پتروشیمی را شناسایی ومتلاشی کردند که هزارتن محصولات پتروشیمی رابه ارزش ۵۰۰میلیارد تومان احتکار کرده بودند.
وی به گرانی اکثر محصولات بدلیل کمبود مواد پتروشیمی اشاره کرد وگفت:عقبه این گرانی دستهای خائن دلالی بود که بادستگیری آنها همه انتظار اعدام این مفسدان اقتصادی رادارند.

اعلام رسمی پولشویی در ایران حرکت ناپسند وتحقیرآمیز دولت بود
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه اردبیل باانتقاد از صحبت های اخیر یکی از وزرای دولت درباب پولشویی در ایران وحمایت متعصبانه ریس دولت از این مسله گفت: این دعوای زرگری دوجناح روی این مسله سوژه بدست دشمنان داده تا علیه نظام ما تبلیغات منفی به راه بیندازند.
وی گفت: ملت ما از این بی محابا سخن گفتن عده ای در داخل کم ضربه ندیده و این اظهارات اخیر کشور ما را در مظان اتهام پولشویی به نفع تروریسم وقاچاق مواد مخدر قرار داده است.
امام جمعه اردبیل ادامه داد: انتظار بود دولت رفتار وحرکت مناسب در این زمینه داشت نه اینکه باتعصب از وزیر کابینه حمایت کرده وبصورت رسمی ودولتی اعلام پولشویی در کشورمان را بکند تامورد تحقیر ومضحکه دیگران قرارگیریم.
عاملی افزود: گاه یک دوست نادان هزار بار از دشمن غدار بیشتر به کشور ضربه می زند و در زمینه پولشویی باید کار رابه مسولان قضایی واطلاعاتی سپرد تا باعوامل وعناصر پولشویی برخورد جدی کنند.

انتهای پیام/