استاندار اردبیل با اشاره به کمبود تخت بیمارستانی در این استان گفت: برای جبران این کمبود بیمارستان هزار تخت خوابی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و قرارگاه خاتم الانبیاء احداث می شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


اکبر بهنام جو از احداث بیمارستان مجهز و مدرن هزار تختخوابی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و قرارگاه خاتم الانبیاء در اردبیل خبر داد.

وی بیان کرد: توافق نامه احداث این بیمارستان بین استانداری، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء امضا شده و بر اساس آن طراحی بیمارستان ظرف مدت چهار ماه به پایان می رسد و عملیات تجهیز کارگاه پروژه هم از ۲ هفته دیگر آغاز می شود.

بهنام جو اظهار داشت: ۳۰ درصد از اعتبارات مورد نیاز این پروژه از محل دولتی و ۷۰ درصد مابقی نیز از محل واگذاری اراضی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تامین خواهد شد.

استاندار اردبیل گفت: با احداث بیمارستان هزار تختخوابی که حداکثر تا سه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید کمبود تخت بیمارستانی در استان جبران خواهد شد.

در چارچوب این توافقنامه مدیرعامل طرح جامع و مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجایی وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء هفته جاری از محل مورد نظر برای احداث بیمارستان بازدید کردند.

 

انتهای پیام/ایرنا