استاندار اردبیل با اشاره به کمبود تخت بیمارستانی در این استان گفت: برای جبران این کمبود بیمارستان هزار تخت خوابی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و قرارگاه خاتم الانبیاء احداث می شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

بیمارستان هزار تخت خوابی اردبیل سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود
اکبر بهنام جو از احداث بیمارستان مجهز و مدرن هزار تختخوابی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و قرارگاه خاتم الانبیاء در اردبیل خبر داد.

وی بیان کرد: توافق نامه احداث این بیمارستان بین استانداری، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء امضا شده و بر اساس آن طراحی بیمارستان ظرف مدت چهار ماه به پایان می رسد و عملیات تجهیز کارگاه پروژه هم از ۲ هفته دیگر آغاز می شود.

بهنام جو اظهار داشت: ۳۰ درصد از اعتبارات مورد نیاز این پروژه از محل دولتی و ۷۰ درصد مابقی نیز از محل واگذاری اراضی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تامین خواهد شد.

استاندار اردبیل گفت: با احداث بیمارستان هزار تختخوابی که حداکثر تا سه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید کمبود تخت بیمارستانی در استان جبران خواهد شد.

در چارچوب این توافقنامه مدیرعامل طرح جامع و مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجایی وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء هفته جاری از محل مورد نظر برای احداث بیمارستان بازدید کردند.

بیمارستان هزار تخت خوابی اردبیل سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود

 

انتهای پیام/ایرنا