عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

محمد فیضی ادامه داد: با وجود رشد صادرات استان اردبیل نسبت به سال گذشته باید هدفگذاری‌ مهم ما برای دستیابی به آمار قابل قبول و مورد انتظاری که در حد قابلیت و ظرفیت‌های استان باشد تغییر یابد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: برای ثبات در بازار و رونق تولید و صادرات نیازمند آرامش حقیقی در بخش‌های مختلف کشور هستیم.

وی تصریح کرد: چنانچه آرامش واقعی در کشور برقرار نشود، بی‌ثباتی و آشفتگی بازار و کاهش تولید و صادرات در کمین بوده و عبور از مشکلات سخت اقتصادی فعلی امکان‌پذیر نخواهد شد.

وی افزود: با عدم برقراری آرامش حقیقی در کشور آشفتگی بازار و کاهش تولید و صادرات تداوم داشته و عبور از مشکلات سخت اقتصادی فعلی میسر نخواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: استراتژی واحدی که وحدت و اتحاد جامعه را در پیش داشته باشد در تغییر قواعد بازی به نفع سیاست‌های کشور مفید واقع خواهد شد.

فیضی افزود: تولید و صادرات در کشور با تنگناهای اساسی مواجه بوده و باز گردن دریچه‌های جدید برای فعالیت بیشتر تولیدکنندگان و فعالان این بخش‌ها به یکی از دغدغه‌های مهم کشور تبدیل شده است.

وی اضافه کرد: ساده‌سازی فرایند کسب و کار و گشودن گره‌های اقتصادی و صنعتی وظیفه‌ای فرابخشی بوده و برای عبور از شرایط سخت اقتصادی که با تحریم‌های ناجوانمردانه همراه شده است، اتحاد و انسجام بیش از پیش مسئولان و مردم را نیازمندیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ایران اسلامی برای عبور از چنین شرایط سخت اقتصادی و هجمه‌های وسیع روانی نیازمند تغییر قواعد بازی و کشاندن آن به صحنه‌های بین‌المللی است.

 

انتهای پیام/مهر