فرمانده انتظامی خلخال خبر داد

فرمانده انتظامی خلخال با بیان اینکه برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با کامیون دو کشته بر جای گذاشت، گفت: در این حادثه مادر و یکی از دختران این خانواده در دم جان باخت و پدر و دیگر دختر خانواده مجروح و برای مداوا به بیمارستان انتقال داده شدند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

اورژانس- تصادف-

فرمانده انتظامی خلخال از وقوع یک فقره حادثه رانندگی منجر به ۲ کشته و ۲ مجروح در اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با کامیون در جاده سرچم – اردبیل خبر داد.

سرهنگ سیدهادی موسوی با اعلام این خبر افزود: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ خلخال مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در جاده سرچم حوالی تونل شماره ۱۲ ماموران انتظامی بخش خورش رستم با همراهی ماموران پلیس راه و گروه امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: ماموران انتظامی پلیس راه با حضور در محل مشاهده کردند این حادثه به علت برخورد شدید سواری پژو پارس با کامیون روی داده است.

فرمانده انتظامی خلخال با اشاره به اینکه سرنشینان و راننده سواری پژو پارس عضو یک خانواده هستند، خاطرنشان کرد: در این حادثه مادر و یکی از دختران این خانواده در دم جان باخت و پدر و دیگر دختر خانواده مجروح و برای مداوا به بیمارستان انتقال داده شدند.

انتهای پیام/ایسنا