فرماندار مشگین شهر گفت: سرنشینان چند دستگاه خودرو سواری بدلیل رعایت نکردن موارد ایمنی در برف دچار حادثه شده و ۱۰ نفر از مصدومان این حوادث توسط امدادگران هلال احمر و فوریت های پزشکی به مراکز درمانی انتقال یافتند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


اکبر صمدی بیان کرد: بدنبال بارش برف نسبتا سنگین در منطقه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با بسیج تمام امکانات نسبت به برفروبی و نمک پاشی جاده های برون شهری اقدام کردند.

وی با بیان اینکه هم اکنون تردد در جاده های شهرستان با رعایت نکات ایمنی جریان دارد از شهروندان خواست در صورت امکان از انجام سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

او گفت: شهرستان مشگین شهر با هزار و ۲۷۲ کیلومتر جاده اصلی، فرعی و روستایی بیشترین طول محورهای مواصلاتی استان اردبیل را بخود اختصاص داده است.

وی به طولانی بودن حوزه استحفاظی راهداری مشگین شهر و کوهستانی و برفگیر بودن جاده های ارتباطی آن اشاره و بر لزوم تجهیز و نوسازی ناوگان برفروبی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مشگین شهر تاکید کرد.

مدیریت آموزش و پرورش مشگین شهر بدلیل بارش برف و سردی هوا تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت قبل از ظهر رور شنبه را در این شهرستان تعطیل اعلام کرد.

مشگین شهر در شمال غربی اردبیل قرار دارد.

انتهای پیام/ایرنا