نماینده مشگین شهر گفت: با وجود مشکلات پیش آمده در خصوص تامین تجهیزات کارخانه کامیون سازی، کلیه قطعات و تجهیزات مورد نیاز این واحد بزرگ صنعتی تامین شده و بزودی شاهد بهره برداری از این کارخانه خواهیم بود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ولی ملکی

اهم سخنان ولی ملکی در برنامه با نمایندگان شبکه سبلان:

🔸با وجود مشکلات پیش آمده در خصوص تامین تجهیزات کارخانه کامیون سازی، کلیه قطعات و تجهیزات مورد نیاز برای تجهیز و بهره برداری از این واحد بزرگ صنعتی تامین شده که با نصب قطعات، شاهد بهره برداری از این کارخانه خواهیم بود.
🔸کارخانه ماکارونی سازی با سیلوی ۱۰۰هزار تنی در بخش تازه کند مرادلو در حال اجرا می باشد که به زودی شاهد بهره برداری و رونق منطقه مرادلو خواهیم بود.
🔸تصفیه خانه شهید سلیم زاده سد سبلان پیمان سپاری شده و با شروع فصل کاری عملیات اجرایی آن شروع و با اتمام طرح ۱۲۰ روستای بخش ارشق و مرادلو از آب آشامیدنی سالم بهره مند خواهند شد.

🔸در بخش گردشگری شاهد فعالیت های سرمایه گذاران بخش خصوصی و اجرای طرح های گردشگری در سطح شهرستان هستیم که پیست اسکی و تله سیژ شابیل و پروژه آدرلند جبدرق از جمله آنهاست.
🔸با وجود کمبود اعتبارات، پایاب سد سبلان با سرعت در حال اجرا می باشد، و در سال آینده کشاورزان بخش لاهرود و ارشق از آب این سد استفاده خواهند کرد.

🔸با جدیت پیگیر طرح رتبه بندی معلمان هستم که برای این کار حدود ۱۵ هزار میلیارد بودجه نیاز هست.
🔸۲۰ کیلومتر دیگر از اتوبان مشگین شهر-اردبیل به پایان رسیده و درآستانه بهره برداری می باشد.
🔸با تامین تسهیلات مورد نیاز، عملیات اجرایی نساجی و تولیدی پوشاک شهر رضی با سرعت در حال اجرا می باشد.
🔸از جمله پروژه های مهم سطح شهرستان پروژه معدن مس می باشد که در مراحل پایانی اکتشاف و عیارسنجی می باشد.

🔸درمانگاه تامین اجتماعی مشگین شهر به دستگاه رادیولوژی و سونوگرافی تجهیز شده که در تلاش هستیم تا دیگر امکانات را در این درمانگاه ایجاد کنیم.
🔸به منظور رفع مشکل کمبود تخت بیمارستانی، ۳۰ تخت طی دو ماهه آینده به ظرفیت بیمارستانی شهرستان اضافه خواهد شد و در خصوص بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی نیز پیمان سپاری صورت پذیرفته.

انتهای پیام/آرامان