نماینده مشگین شهر گفت: نمایندگان استان همواره به دنبال استاندار عمرانی و اجرایی و نه صرفا سیاسی برای استان اردبیل بودند که انتخاب آقای مهندس بهنامجو با توجه به سوابق عمرانی و اجرایی ایشان در راستای همین تصمیم بود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ولی ملکی

دکتر ولی ملکی نماینده مشگین شهر  در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اردبیل:

🔸طبق آیات قرآن کریم همه ما در معرض امتحان الهی قرار داریم که امیدواریم همه ما سربلند از این امتحان خارج شویم.

🔸نمایندگان استان همواره پیگیر وضعیت بهداشت و درمان و سلامت مردم استان بوده اند و در لایحه بودجه ۹۸ به شدت پیگیر بهبود اعتبارات بهداشت و درمان می باشند.

🔸هماهنگی بین نمایندگان استان با استاندار و نماینده ولی فقیه در استان همواره وجود داشته و تمام مسائل استان با همدلی و همکاری همه جانبه مورد پیگیری قرار گرفته است.

🔸با پیگیری نمایندگان استان ۱۵۰ میلیارد تومان در سال ۹۷ و ۷۵۰ میلیارد تومان برای سال۹۸ به منظور اجرای پروژه راه آهن میانه-اردبیل در نظر گرفته شده که در نوع خود بی نظیر می باشد.

🔸هیچگونه منیت و شخصی گرایی در بین نمایندگان استان وجود ندارد و دغدغه همه نمایندگان، پیگیری درخواست های به حقه مردم می باشد.

🔸نمایندگان استان همواره به دنبال استاندار عمرانی و اجرایی و نه صرفا سیاسی برای استان اردبیل بودند که انتخاب آقای مهندس بهنامجو با توجه به سوابق عمرانی و اجرایی ایشان در راستای همین تصمیم بود.

🔸نمایندگان استان در تامین خسارات باغداران و کشاورزان استان از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده اند و با پیگیری های صورت پذیرفته توسط مجمع نمایندگان شاهد جبران خسارات ناشی از سرمازدگی و دیگر بلایای طبیعی هستیم.

🔸مساله سد عمارت گرمی حاصل یک حرکت و تصمیم اشتباه در اواخر دولت احمدی نژاد بود که این ایراد ماهوی موجب نگرانی در بین مردم استان و اهالی محترم منطقه مغان شده بود که با پیگیری های صورت گرفته شده توسط نمایندگان و دیگر مسئولان استانی مشخص گردید سد عمارت جز لاینفک استان اردبیل می باشد.

🔸نمایندگان مجلس حامی آرمان های انقلاب و امام راحل و مقام معظم رهبری می باشند و با پشتیبانی مردم، هم سو با این آرمان ها در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی قرار گرفته اند.

🔸مجمع نمایندگان استان ، همواره گوش به فرمان ولی فقیه و هماهنگ با مسئولین استان و نماینده ولی فقیه حضرت آیت الله عاملی در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم حرکت می نمایند.

انتهای پیام/