مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد

مدیرکل ارتباطات و فناوری استان اردبیل با بیان اینکه ۴ رقم آخر شماره تلفن ثابت مشترکان تغییر نمی کند، بیان کرد: در روزهای اخیر به دلیل  تغییر تلفن خانگی و اینترنت مشترکین به خاطر ارتقای  فیبر نوری سعی و تلاش بر این شد تا رقم ۴ شماره تلفن هموطنان تغییر نکند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

بهروز رزمی

 

 

دکتر بهروز رزمی با حضور در دفتر ساوالان خبر اظهار کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اردبیل تعدادی ادارات دولتی و خصوصی در زیر مجموعه خود دارد و به عنوان نماینده وزیر بر استان و ناظر بر چهار اداره کل و شرکت بخش خصوصی است.

وی با بیان اینکه چهار اداره کل از جمله اداره کل پست، مدیریت پست بانک استان و اداره کل ارتباطات زیرساخت که وظیفه بین شهری، بین استانی و بین‌المللی در فیبر نوری را بر عهده دارد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری استان اردبیل  با بیان اینکه چهارمین اداره دولتی اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی  است که مشکلات تلفن همراه و اینترنت را برطرف می‌کند.

رزمی با برشمردن ادارات خصوصی یادآور شد: مهمترین اپراتور مخابرات است که کاملا بخش خصوصی و به عنوان متولی تلفن ثابت ارائه خدمات می‌کند.

مخابرات پیمانکار همراه اول

وی با بیان اینکه مخابرات به عنوان پیمانکار همراه اول است، عنوان کرد: مخابرات با قراردادی که با همراه اول منعقد کرده است و در کنار آن ایرانسل، رایتل، های وب، شاتل و آسیا تک را پشتیبانی می‌کند.

۳۰۰ کیلومتر فیبرنوری در استان اردبیل آغاز شده است

مدیرکل ارتباطات و فناوری استان اردبیل با بیان اینکه زیرساخت ۳۰۰ کیلومتر فیبر نوری در استان اردبیل آغاز شده است، ادامه داد: تمام سعی و تلاش بر این است تا برهموطنان ریالی خسارت وارد نشود.

 

  • بهروز رزمی

 

برپایی نمایشگاه الکامپ در اردبیل

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: نهمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر و مخابرات ( الکامپ ) از یک تا پنج بهمن ماه در محل نمایشگاه دائمی اردبیل برپا می‌شود.

بهروز رزمی اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی کامپیوتر و مخابرات از یک تا پنج بهمن ماه در محل نمایشگاه دائمی اردبیل برپا می‌شود.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه ۱۰۰ شرکت در قالب ۵۱ غرفه حضور خواهند داشت که علاوه بر تجهیزات سخت افزاری تیم‌های استارپ‌ها هم در این نمایشگاه مشارکت خواهند داشت.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: متولی اصلی برپایی این نمایشگاه استانداری اردبیل، اداره کل ارتباطات و فناوری استان و سازمان نطام صنفی رایانه استان اردبیل می‌باشد که هدف معرفی دستاور‌های جدید شرکت‌ها و توسعه اشتغال کسب و کار است.

ایجاد اشتغال ۲ هزار نفر توسط اپلیکیشن

رزمی با بیان اینکه در دو سال اخیر ۲۳۰ اپلیکیشن کاربردی تولید شده است، عنوان کرد: توانستیم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای دو هزار نفر اشتغال ایجاد کنیم.

خبرنگار: عفت آقایاری

انتهای پیام/