تمامی پایگاهها و مراکز شهری و جاده اورژانس استان اردبیل در آماده باش کامل بوده و با تمام توان در خدمت هم استانی های عزیز می باشد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

برف

با عنایت به نزول رحمت الهی و بارش برف در استان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان ضمن آرزوی سلامتی برای کلیه شهروندان و هم استانی های عزیز توصیه می نماید :

✅شهروندان عزیز قبل از حرکت در محورهای جاده ای از باز بودن مسیرشان اطلاع کسب نمایند.

✅بیماران عزیز داروهای خود را قبل از تشدید بیماری زمینه ای خود مصرف کنند.

✅بیماران عزیز در صورت مشاهده آمبولانس یا پایگاه‌های اورژانس وضعیت جسمانی خود را به اطلاع عوامل اورژانس برسانند و در صورت نامساعد بودن حالشان حتما به توصیه عوامل اورژانس توجه کافی را داشته باشند.

✅خودروها به زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی ومواد غذایی مجهز و از میزان سوخت کافی اطمینان داشته باشند.

✅شهروندان عزیز جهت رعایت حال بیماران و تسریع در امر امدادرسانی در صورت مسدود بودن مسیر یا وقوع تصادف حتما مسیر تردد خودروهای امدادی را باز نگهدارند.

✅افراد سالمند، کودکان،خانم‌های باردار و بیماران خاص در این شرایط آسیب پذیرترند.مراعات حال این عزیزان و اواویت در رسیدگی درمانی جزو وظایف اخلاقی و انسانی همه می باشد.

✅کمبود اکسیژن و تولید گازهای مضر در روزهایی که برودت هوا وجود دارد ، زیاد است‌ و ضروری است وسایل گرمایشی منازل و محل کار متناسب با حجم هوای محیط و نحوه تهویه آن تنظیم شود و جهت جلوگیری از مسمومیت با منوکسید کربن حتما رعایت ایمنی بعمل آید.

✅تمامی پایگاهها و مراکز شهری و جاده اورژانس استان اردبیل در آماده باش کامل بوده و با تمام توان در خدمت هم استانی های عزیز می باشد.

‌‌‌

انتهای پیام/