مدیرکل دفتر استانداری گفت: بزرگراه اردبیل - سرچم در سال ۱۳۷۹شروع شده و تاکنون هم ۲۳درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بزرگراه اردبیل - مشگین شهر هم با ۴۴ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)


موسی کنعانپوربیان کرد: هم اکنون ۲ هزار و ۱۱۷ پروژه عمرانی استان در دست اجراست که ۵۲۱ مورد آن در دهه فجر افتتاح می شود.

وی شتاب عملیات اجرایی سد های خاکی استان را یادآور شد و گفت: در دولت تدبیر و امید سدهای عمارت ،احمد بیگلو ، پایاب خدا آفرین و تازه کند شتاب گرفته و تکمیل این سدها در این استان در دستور کار قرار گرفته است.

کنعانپور با اشاره به پیشرفت فیزیکی پایاب سد خدا آفرین بیان کرد: ناحیه عمرانی اول (دشت فتحعلی) با پیشرفت فیزیکی ۹۸٫۷۸ درصد ، ناحیه عمرانی اول (شرق دره رود) با پیشرفت فیزیکی ۹۸٫۹ درصد ، ناحیه عمرانی دوم با پیشرفت فیزیکی۹۶٫۶ درصد، ناحیه عمرانی سوم با ۸۲٫۶ درصد و ناحیه عمرانی چهارم با پیشرفت فیزیکی ۸۰٫۶۷ درصد به سرعت در حال اجر است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل افزود: عملیات اجرایی شبکه آبیاری و زهکشی پایاب احمد بیگلو مشگین شهر هم با پیشرفت فیزیکی ۹۲ درصد دنبال می شود.

کنعانپور پیشرفت فیزیکی شبکه آبیاری و زهکشی پایاب سد عمارت گرمی را ۴۳٫۷۷ درصد اعلام کرد و گفت: برای اجرای این طرح ۹۷۳ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال هزینه شده است.

وی درباره احداث بزرگراه اردبیل – سرچم و بزرگراه اردبیل – مشگین شهر بیان کرد: بزرگراه اردبیل – سرچم در سال ۱۳۷۹شروع شده و تاکنون هم ۲۳درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بزرگراه اردبیل – مشگین شهر هم با ۴۴ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.

 

انتهای پیام/ایرنا